Karma dla kotów Royal Canin Indoor 7+ 3.5 kg
Royal Canin Indoor 7+ 3.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Indoor 7+ 3.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Indoor 7+ 3,5 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów domowych od 7 roku życia? Dorosłe koty, które żyją głównie w domu, potrze... więcejbują zbilansowanej karmy pełnoporcjowej, aby zapewnić im optymalne zdrowie, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki starzenia się. Karma ROYAL CANIN Indoor 7+ jest odpowiednia dla kotów od 7. roku życia i została opracowana specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych dorosłego kota żyjącego głównie w domu. Karma ROYAL CANIN Indoor 7+ jest wzbogacona o wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 140 zł |
Royal Canin Indoor 7+ - 3,5 kgJeżeli Twój kot większość czasu spędza w domu, potrzebuje odpowiednio dopasowanego pokarmu. Dotyczy to przede wszystkim sytua... więcejcji, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki procesu starzenia się. Karma Royal Canin Indoor 7+ dostarcza do organizmu Twojego kota specjalny kompleks witalny. Ta wyjątkowa kompozycja witamin E i C może przyczynić się do spowolnienia starzenia się komórek i tym samym wesprzeć witalność Twojego pupila. Ponadto karma zawiera wysokostrawne białka L.I.P., które mogą zredukować zapach i objętość stolca. Optymalna zawartość składników mineralnych pomaga zachować zdrowie dróg moczowych, podczas gdy niska zawartość fosforu i sodu może prozdrowotnie oddziaływać na pracę nerek. Royal Canin Indoor 7+ w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla kotów od 7 roku życia, które większość czasu spędzają w domu. Wsparcie dla zdrowego życia Ta karma sucha została opracowana specjalnie dla kotów niewychodzących Zooplus.plZłóż skargę | 147 zł |
Royal Canin Indoor 7+ - 3,5 kgJeżeli Twój kot większość czasu spędza w domu, potrzebuje odpowiednio dopasowanego pokarmu. Dotyczy to przede wszystkim sytua... więcejcji, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki procesu starzenia się. Karma Royal Canin Indoor 7+ dostarcza do organizmu Twojego kota specjalny kompleks witalny. Ta wyjątkowa kompozycja witamin E i C może przyczynić się do spowolnienia starzenia się komórek i tym samym wesprzeć witalność Twojego pupila. Ponadto karma zawiera wysokostrawne białka L.I.P., które mogą zredukować zapach i objętość stolca. Optymalna zawartość składników mineralnych pomaga zachować zdrowie dróg moczowych, podczas gdy niska zawartość fosforu i sodu może Bitiba.plZłóż skargę | 146 zł |
Royal Canin Indoor 7+ - 3,5 kg | 146 zł |
Royal Canin Indoor 7+ - 2 x 3,5 kgJeżeli Twój kot większość czasu spędza w domu, potrzebuje odpowiednio dopasowanego pokarmu. Dotyczy to przede wszystkim sytua... więcejcji, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki procesu starzenia się. Karma Royal Canin Indoor 7+ dostarcza do organizmu Twojego kota specjalny kompleks witalny. Ta wyjątkowa kompozycja witamin E i C może przyczynić się do spowolnienia starzenia się komórek i tym samym wesprzeć witalność Twojego pupila. Ponadto karma zawiera wysokostrawne białka L.I.P., które mogą zredukować zapach i objętość stolca. Optymalna zawartość składników mineralnych pomaga zachować zdrowie dróg moczowych, podczas gdy niska zawartość fosforu i sodu może prozdrowotnie oddziaływać na pracę nerek. Royal Canin Indoor 7+ w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla kotów od 7 roku życia, które większość czasu spędzają w domu. Wsparcie dla zdrowego życia Ta karma sucha została opracowana specjalnie dla kotów niewychodzących Zooplus.plZłóż skargę | 282 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 288 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 54 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
od 148 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Indoor 7+
Ceny na Royal Canin Indoor 7+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Indoor 7+ 400 g | od 67 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Indoor 7+ 1.5 kg | od 70 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Indoor 7+ 3.5 kg | od 140 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 140 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: ptak, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: łosoś (20%), ryż (16%), warzywa, płatki zbożowe, witaminy, minerały, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: królik, ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, kurczak, oleje, tłuszcze, minerały, mleko, super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 150 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk, białko drobiowe, ryż, gluten, pszenica, skrobia, tłuszcz, super premium