Karma dla kotów Hills PD i/d Chicken 3 kg
Zdjęcia 12 |
Hills PD i/d Chicken 3 kg |
|
Pokarm dietetyczny odżywia mikrobiom jelitowy i pomaga zmniejszyć rozstrój trawienny. Wysoki poziom elektrolitów i witamin z grupy B. Mieszanka prebiotyków promuje zdrowe bakterie jelitowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD i/d Chicken 3 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HILLS HPD FELINE I/D 3KG 605877 | 146 zł |
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Digestive Care Kurczak 3 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... więcejaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych. Electro.plZłóż skargę | 131 zł |
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Digestive Care Kurczak 3 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... więcejaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych.... Avans.plZłóż skargę | 131 zł |
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care z kurczakiem - 3 kgKarma Prescription Diet i/d Digestive Care została opracowana specjalnie dla kotów z problemami trawiennymi. Zawiera zwiększo... więcejną ilość elektrolitów, niewielką ilość tłuszczu oraz lekkostrawne składniki pokarmowe. Karma jest produkowana zgodnie z technologią ActivBiome+, unikalną mieszanką włókien prebiotycznych, które, jak wykazano, szybko odżywiają mikrobiom jelitowy, wspomagając optymalne trawienie i dobre samopoczucie Twojego pupila. Sucha karma zawiera lekkostrawne składniki, które wspólnie tworzą pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 126 zł |
Karma dla kota HILL'S Prescription Diet I/D Digestive Care Kurczak 3 kgHill's Prescription Diet i/d to wysoce strawna sucha karma dla kotów o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania ogr... więcejaniczania objawów rozstroju żołądkowego i zapewniania łatwego wchłaniania składników pokarmowych. Jest wzbogacona elektrolitami i witaminami B, aby wspomagać zastępowanie utraconych składników pokarmowych.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 125 zł |
HILL'S Digestive Care i/d kot 3kg kurczak | 145 zł |
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, rośliny strączkowe, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, ryby, płatki zbożowe, super premium
od 145 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 322 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryby, podroby, oleje, tłuszcze, jaja, minerały, super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 161 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 7%), zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 275 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: łosoś, super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Hills PD i/d Chicken
Ceny na Hills PD i/d Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Chicken 400 g | od 29 zł | 4 oferty | ||
Hills PD i/d Chicken 1.5 kg | od 70 zł | 7 oferty | ||
Hills PD i/d Chicken 3 kg | od 125 zł | 6 oferty | ||
Hills PD i/d Chicken 8 kg | od 330 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 27 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: śledź, mintaj, flądra, morszczuk, rośliny strączkowe, warzywa, owoce, holistyczna
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium