Karm dla psów Hills PD i/d Digestive Care 12 kg
Zdjęcia 3 |
Hills PD i/d Digestive Care 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD i/d Digestive Care 12 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hills VET Diet Canine i/d 1 opakowanie 1 x 12 kg 052742918105 | 342 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET i/d z kurczakiem to wysoce strawna i kompletna dietetyczna karma przeznaczona do ogra... więcejniczania objawów zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz kompensacji skutków złego trawienia i zewnątrzwydziel Electro.plZłóż skargę | 380 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET i/d z kurczakiem to wysoce strawna i kompletna dietetyczna karma przeznaczona do ogra... więcejniczania objawów zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz kompensacji skutków złego trawienia i zewnątrzwydziel Avans.plZłóż skargę | 380 zł |
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care, kurczak - 2 x 12 kgInformacje ogólne Kupując wybraną karmę weterynaryjną, potwierdzasz, że Twoje zwierzę zostało zbadane przez lekarza weterynar... więcejii, który zalecił tę specjalną karmę weterynaryjną na podstawie diagnozy, oraz że przeczytałeś(-ł Zooplus.plZłóż skargę | 585 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's PRESCRIPTION DIET i/d z kurczakiem to wysoce strawna i kompletna dietetyczna karma przeznaczona do ogra... więcejniczania objawów zaburzeń wchłaniania jelitowego oraz kompensacji skutków złego trawienia i zewnątrzwydziel Mediaexpert.plZłóż skargę | 297 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: zboża, drób, jajka, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 128 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 0.16 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, kurczak, jajka, białko, super premium
od 258 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 188 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, ryż, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 343 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, kurczak, oleje, tłuszcze, minerały, mleko, super premium
od 388 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla mózgu, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka i indyka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: mięso i produkty mięsne (kurczak), zboża, oleje i tłuszcze, jaja, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 0.15 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mielony kurczak, wątróbka wieprzowa, wieprzowina, kurczak, ryż, super premium
od 141 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: drób, ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Hills PD i/d Digestive Care
Ceny na Hills PD i/d Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD i/d Digestive Care 1.5 kg | od 60 zł | 6 oferty | ||
Hills PD i/d Digestive Care 4 kg | od 128 zł | 6 oferty | ||
Hills PD i/d Digestive Care 12 kg | od 164 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium