Karm dla psów Brit Premium Adult S 3 kg
Brit Premium Adult S 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Adult S 3 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów małych ras z kurczakiem BRIT PREMIUM BY NATURE Adult | 69 zł |
Sucha karma dla psów małych ras BRIT Premium Adult S z kurczakiem 3 kg (85Kompletna karma z kurczakiem dla dorosłych psów małych ras (1-10 kg). Wysoka zawartość kurczaka. Zdrowa skóra i lśniąca sierś... więcejćOlej z łososia jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, zapewnia lśniącą i zdrową sierść. Wsparcie odporności i zdrowiaOwoce, zioła i kurkuma są bogate w witaminy i pozytywnie wpływają na układ odpornościowy. Mannanooligosac Rozetka.plZłóż skargę | 39 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras małych o wadze od 1kg do 10kg. Electro.plZłóż skargę | 43 zł |
Brit Premium By Nature Adult S - sucha karma dla psa 3kg BP83Brit Premium By Nature Adult S - karma sucha dla psów dorosłych, ras małych i mini Marka Brit została stworzona w 1994 w czes... więcejkiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Adult S, karmy dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. Adult S - Kurczak dla mini i małych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Adult S . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras małych, które ważą między 1 a 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Brit Premium Adult S sprawdza się bardzo dobrze u psów dorosłych wszystkich ras mini i małych. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 35 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras małych o wadze od 1kg do 10kg.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 43 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras małych o wadze od 1kg do 10kg.... Avans.plZłóż skargę | 43 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: suszony kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 74% mięso i podroby, 8% filet z tuńczyka i podroby rybne, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 11 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 108 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, kukurydza, pszenica, ryż, owoce, zioła, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 18 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: suszony kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, premium
od 8 zł
smakołyki, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: 85% kurczak, królik, ryż, bulion, kolagen, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Adult S
Ceny na Brit Premium Adult S |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult S 1 kg | od 18 zł | 10 oferty | ||
Brit Premium Adult S 3 kg | od 35 zł | 6 oferty | ||
Brit Premium Adult S 8 kg | od 79 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, mięso jagnięce, ryż, zboża, jajka, warzywa, białka, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, białka, jajka, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 23 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: białko drobiowe, mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, groch, warzywa, białko, miazga, minerały, witaminy, klasa: premium
od 41 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: indyk, tłuszcz, groch, ryż, mięso bażanta, wysłodki buraczane, suszone jabłka
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy