Корм для собак Brit Premium Adult L 3 кг
Brit Premium Adult L 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult L 3 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Large to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras dużych o wadze 25kg do 45kg. Electro.plПоскаржитись | 40 zł |
Brit Premium By Nature Adult L - sucha karma dla psa 3kg BP63Brit Premium By Nature Adult L - karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pr... щеadze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Adult L, karmy dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. Adult L - Kurczak dla dużych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Adult L . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras dużych, które ważą między 25kg, a 45kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 45% o lekkie mięso kurczaka, Brit Premium Adult L sprawdza się bardzo dobrze u psów dorosłych wszystkich ras dużych. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Large to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras dużych o wadze 25kg do 45kg.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 35 zł |
Brit Premium Pies 3kg Adult LBRIT PREMIUM BY NATURE z kurczakiem przeznaczona dla dorosłych psów dużych ras (25-40kg).
Jes Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 63 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Kurczak 3 kgBrit Premium Large to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras dużych o wadze 25kg do 45kg.... Avans.plПоскаржитись | 40 zł |
BRIT Premium By Nature Adult Large L Chicken 3 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów dużych ras (25-40kg).Nowa, ulepszona formuła produktów Premium charakteryzuje się zwię... щеkszoną zawartością mięsa oraz zastosowanie dodatku ziół i owoców poprawiających właściwości karmy.
Karma zawiera starannie dobrane i wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 34 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Adult Large L, 3kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Adult Large L 3kg Naturalna karma dla dużych ras powyżej 25kg, z obniżoną zawartoś... щеcią glutenu i większą zawartości... EmpikПоскаржитись | 34 zł |
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% форель, 20% печінка, 15% куряче серце, тельбухи, 2% борошно, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, продукти тваринного походження, дріжджі, мінерали
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult L
Ціни на Brit Premium Adult L |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult L 3 кг | від 34 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Premium Adult L 8 кг | від 66 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Premium Adult L 15 кг | від 113 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 42 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: лосось 14.2%, курка та індичка, ячмінь 14.2%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 46 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: білок птиці, зернові, рис, висівки, жир, яблука, горох, морква, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: курка, індичка, лосось 14%, ячмінь 14%, кукурудза, овес, сорго, клас: преміум
від 29 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: яловичина, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум