Корм для собак Brit Premium Junior S 1 кг
Brit Premium Junior S 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Junior S 1 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Junior Kurczak 1 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla szczeniąt. Electro.plПоскаржитись | 22 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Junior Kurczak 1 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla szczeniąt.... Avans.plПоскаржитись | 22 zł |
BRIT Premium by nature Junior S - sucha karma dla szczeniąt - 1 kgSpecyfikacja Waga produktu 1 kg Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Ws... щеzystkie rasy małych psów Bezglutenowe Nie Bez konserwantów Tak Brak sztucznych barwników Tak Wielkość psa Rasy psów małych (4 -14 kg) Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne, Biodro i stawy, Skóra i sierść Forma dawkowania Stały Bez cukru Brak danych Bez soi Tak Smak karmy Kurczak Wiek zwierzęcia Okres ciąży i laktacji matki i szczeniąt Bez laktozy Tak Białko 32% Włókna surowe 2% Popiół surowy 6,8% Zawartość tłuszczu 20% Zawartość wilgoci 10% Szerokość 220mm Długość 70mm Wysokość 270mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 49 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Junior Kurczak 1 kgBrit Premium Small to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla szczeniąt.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 21 zł |
Brit Premium Pies 1kg Junior SBRIT PREMIUM BY NATURE z kurczakiem przeznaczona dla szczeniąt ras małych (1-12 miesięcy) docelowo ważących 1-10kg. Przezna Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 30 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: ягня, преміум
від 167 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 8 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 85% курка, 10% баранина, 3.5% рис, 1% бульйон, 0.5% колаген, клас: преміум
Модификації Brit Premium Junior S
Ціни на Brit Premium Junior S |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior S 1 кг | від 21 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Premium Junior S 3 кг | від 38 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Premium Junior S 8 кг | від 81 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 264 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум