Корм для собак Royal Canin Mini Puppy 4 кг
Фото 12 |
Royal Canin Mini Puppy 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Puppy 4 кг
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt małych ras Royal Canin Puppy Mini do 10 miesiącaSucha karma dla szczeniąt małych ras do 10 miesiąca życia i wadze do 10 kg. Nie narusza mikroflory jelitowej i zapewnia komfo... щеrtowe trawienie dla młodego układu pokarmowego. Zapewnia wystarczającą ilość energii dla tego wieku, aby utrzymać mobilność i aktywny tryb życia. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści. Przeprowadza mechaniczne czyszczenie zębów podczas żucia, utrzymując higienę jamy ustnej. Posiada wygodne zapięcie, które zabezpiecza zapas pokarmu i zapobiega jego utlenianiu. Czy wiesz, że Twój szczeniak małej rasy waży 20 razy od urodzenia do 10 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości.Kar Rozetka.plПоскаржитись | 100 zł |
Royal Canin Mini Puppy 4 kgROYAL CANIN® Mini Puppy food is formulated with your puppy's nutritional needs in mind and is suitable for puppies aged betwe... щеen 2 and 10 months with an expected adult weight of up to 10 kg. Your puppy's growing period is a very important phase in its life, it's a time of great change and new discoveries. During this period, your puppy's immune system gradually develops. That's why ROYAL CANIN® Mini Puppy contains antioxidants - including vitamin E - to support your puppy's natural defences as it grows. The pellets are small and easy to chew, perfect for your puppy's small mouth - and both the smell and taste are optimised to tempt even the most discerning dogs. It also supports your puppy's dental health and general oral health. Containing a combination of nutrients with high quality protein (such as L.I.P. - known to be easily digestible) as well as prebiotics, ROYAL CANIN® Mini Puppy supports good digestion and the balance of your puppy's gut flora, contributing to good stool quality and reducing stool odour and bulk. Proshop.plПоскаржитись | 150 zł |
Royal Canin Royal Canin Puppy Mini SHN - sucha karma dla szczeniąt - 4 kgBiałko: 31%EAN: 3182550793032Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 113 zł |
ROYAL CANIN Mini Puppy 4kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca ROYAL CANIN Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych Zalety produktu: Rozwój móz... щеgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu oraz proces uczenia Optymalny poziom energii. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych szczeniąt ras małych Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, wspierających zdrowy rozwój układu odpornościowego Wspieranie mikrobiomu . Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają zdrowej równowadze flory jelitowej Szczenięta ras małych rosną bardzo szybko. W okresie intensywnego wzrostu potrzebują optymalnej ilości kalorii i składników pokarmowych, aby zdrowo się rozwijać. W tym czasie rozwija się kościec, muskulatura, narządy zmysłów oraz układ nerwowy szczenięcia. To również okres, w którym przeciwciała przekazane z siarą matki zaczynają zanikać, dlatego organizm szczenięcia potrzebuje odpowiedniej ilości białka, aby rozwijać własny układ odpornościowy. Karma sucha ROYAL CANIN® Mini Puppy została specjalnie opracowana, aby pokrywać w pełni potrzeby pokarmowe szczeniąt ras małych. Karma jest przeznaczona dla szczeniąt w wieku od 2 do 10 miesięcy, których masa ciała po zakończeniu wzrostu nie przekroczy 10 kg. Karma została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym DHA), które mają korzystny, udowodniony naukowo, wpływ na wspomaganie zdrowego rozwoju mózgu u szczeniąt. Optymalna zawartość energii pokrywa szczególnie wysokie zapotrzebowanie energetyczne szybko rosnących szczeniąt ras małych. Receptura zawiera kompleks o potwierdzonej skuteczności, obejmujący witaminy C i E, wspomagający naturalne mechanizmy obronne szczeniąt w czasie, gdy ich układ odpornościowy wciąż się rozwija. Dzięki kombinacji korzystnie działających prebiotyków (takich jak FOS, MOS i pulpa buraczana) oraz wysokostrawnych białek karma ROYAL CANIN® Mini Puppy wspomaga zdrową równowagę mikrobioty jelitowej, co wpływa również na prawidłowe trawienie. Krokiety ROYAL CANIN® Mini Puppy zostały specjalnie dostosowane do niewielkich szczęk szczeniąt, co ułatwia im chwytanie i rozgryzanie karmy. Mechaniczny efekt czyszczenia zębów ... Erli.plПоскаржитись | 85 zł |
Royal Canin Mini Puppy 4kgRoyal Canin Mini Puppy 4kg
Pełnoporcjowa karma dla psów - Dla szczeniąt ras małych (masa ciała psa dorosłego od 1 do 10 kg)... ще- Do 10 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 155 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 218 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Puppy
Ціни на Royal Canin Mini Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Puppy 0.8 кг | від 24 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Puppy 2 кг | від 52 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Puppy 4 кг | від 85 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Puppy 8 кг | від 158 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум