Корм для собак Royal Canin Recovery 1 шт
Фото 9 |
Royal Canin Recovery 1 шт12 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Recovery 1 шт
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psów i kotów ROYAL CANIN Recovery 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma ROYAL CANIN Recovery dla kotów i psów, opracowana tak, aby wspomóc prawidłowe odżywianie i pr... щеzebieg okresu rekonwalescencj Electro.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psów i kotów ROYAL CANIN Recovery 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma ROYAL CANIN Recovery dla kotów i psów, opracowana tak, aby wspomóc prawidłowe odżywianie i pr... щеzebieg okresu rekonwalescencj Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psów i kotów ROYAL CANIN Recovery 195 gPełnoporcjowa dietetyczna karma ROYAL CANIN Recovery dla kotów i psów, opracowana tak, aby wspomóc prawidłowe odżywianie i pr... щеzebieg okresu rekonwalescencj Mediaexpert.plПоскаржитись | 10 zł |
Royal canin Royal Canin/ Feline Veterinary Diet RECOVERY konserwa - 195gRECOVERY to kompletna dieta dla psów i kotów przeznaczona do wspomagania regeneracji odżywczej podczas regeneracji lub lipido... щеzy wątroby kota. Ta pasza ma wysokie stężenie energii i wysokie stężenie niezbędnych składników odżywczych i składników wysoce przyswajalnych. Petkarma.plПоскаржитись | 13 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Veterinary Recovery - mokra karma dla psów i kotówBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: Brak danychBezgluten Akces-markt.plПоскаржитись | 14 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 13 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для зубів, для нирок, для суглобів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, жири, глютен, рис, білок, жир, клітковина, клас: суперпреміум
від 335 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
ласощі, 0.09 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: гліцерин, вода, борошно, олія, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Свідчення:
- Анорексія – порушення харчування
- Підтримка організму після операцій та під час інтенсивної терапії
- Період одужання
- Штучне ентеральне годування*
- Липидоз печінки у кішок
- Вагітність, лактація, зростання
- Печінкова енцефалопатія
- Гострий панкреатит і гіперліпідемія
Модификації Royal Canin Recovery
Ціни на Royal Canin Recovery |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Recovery 1 шт | від 9 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Recovery 12 шт | від 120 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум