Корм для собак Royal Canin Dachshund Adult 1.5 кг
Фото 3 |
Royal Canin Dachshund Adult 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Dachshund Adult 1.5 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Dachshund Adult sucha karma pełnoporcjowa dla jamników w wiekuSucha karma dla dorosłych jamników powyżej 10 miesiąca życia. Wspiera optymalną wagę, co przyczynia się do zdrowia stawów i k... щеręgosłupa. Pomaga utrzymać napięcie mięśniowe. Zmniejsza zapach i objętość kału. Łatwostrawny, utrzymuje równowagę układu pokarmowego. Pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. Specjalny kształt krokieta ułatwia chwytanie pokarmu i stymuluje jego aktywne żucie. Rozetka.plПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin Dachshund Adult - karma sucha dla dorosłych i starszych psów,Royal Canin Dachshund Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów rasy jamnik - Powyżej 10 miesiąca życia... ще, 1,5kg
- Karma Dachshund Adult zapewnia wspomaganie kości i stawów u psów rasy jamnik dzięki odpowiedniej zawartości wapnia i fosforu. Unikalna receptura sprzyja również utrzymaniu prawidłowej masy ciała.
- Receptura karmy pomaga utrzymać optymalne napięcie mięśni u psów rasy jamnik.
- Receptura karmy pomaga zmniejszyć objętość i zapach kału.
- Receptura sprzyja ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki związkom wiążącym wapń.
Zalety:
- Wspomaganie kości i stawów
- Prawidłowe napięcie mięśni
- Redukcja nieprzyjemnego zapachu odchodów
- Specjalnie opracowany krokiet: zdrowie zębów.
Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy jamnik.
Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult sprzyja zdrowiu kości i stawów, dzięki precyzyjnemu zbilansowaniu składników mineralnych, w szczególności wapnia i fosforu. Receptura karmy pomaga utrzymać odpowiedni tonus mięśniowy oraz idealną masę ciała.
Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult sprzyja także zmniejszeniu objętości oraz intensywności zapachu odchodów. Specjalnie opracowany krokiet karmy ROYAL CANIN® Dachshund Adult oraz dodatek związków chelatujących (wiążących) wapń, sprzyjają ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego.
Skład: ryż, suszone białko drobiowe, izolat białka roślinnego*, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, włókno roślinne, pulpa buraczana, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 52 zł |
Royal Canin BHN Dachshund Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 1,5kgSpecyfikacja Rasa psa Jamnik Bezglutenowe Nie Bez soi Nie Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowan... щеia Plastikowa torba Waga produktu 1,5 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Bez konserwantów Brak danych Rodzaj zwierzęcia Pies Wielkość psa Małe (2-10 kg) Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Drób Smak karmy Ryż Brak sztucznych barwników Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Bez laktozy Tak Bez cukru Brak danych Białko 28% Popiół surowy 6,5% Zawartość tłuszczu 14% Włókna surowe 3% Szerokość 350mm Długość 150mm Wysokość 200mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 86 zł |
Royal Canin Dachshund Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Jamnik 1,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jamnik. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych p... щеsów, powyżej 10 miesiąca życia, rasy jamnik. Karma sprzyja zdrowiu kości i stawów, dzięki precyzyjnemu zbilansowaniu składników mineralnych, w szczególności wapnia i fosforu. Receptura karmy pomaga utrzymać odpowiedni tonus mięśniowy oraz idealną masę ciała. Karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult sprzyja także zmniejszeniu objętości oraz intensywności zapachu odchodów. Specjalnie opracowany krokiet karmy ROYAL CANIN® Dachshund Adult oraz dodatek związków chelatujących (wiążących) wapń, sprzyjają ograniczeniu powstawania kamienia nazębnego. Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Dachshund Adult jest dostępna także w formie smakowitego pasztetu. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 71 zł |
Royal Canin Dachshund Adult - 1,5 kgJamnik to odważny pies i świetny myśliwy. Swoją popularność na 5 kontynentach zawdzięcza charakterystycz Zooplus.plПоскаржитись | 46 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, зернові, вітаміни, мінерали, білки, жири, клітковина, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, бішон фризе, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для підтримки здоров'я сечовидільної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, клейковина, мінерали, олія, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Dachshund Adult
Ціни на Royal Canin Dachshund Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dachshund Adult 0.5 кг | від 58 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Dachshund Adult 1.5 кг | від 42 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Dachshund Adult 7.5 кг | від 173 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (61%), горох (8%), овочі, м'ясо ягняти (5%), яйця, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 33 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик