Корм для собак Royal Canin Cavalier King Charles Adult 7.5 кг
Закрити
Шапка
Royal Canin Cavalier King Charles Adult 7.5 kg 1.5 кг7.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Cavalier King Charles Adult 7.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Cavalier King Charles Adult - 7,5 kgDzięki swojej pogodnej, wesołej i elastycznej naturze Cavalier King Charles jest popularnym i posłusznym towarzyszem. Posiada długą, jedwabistą i miękką sierść o wartym podkreślenia wybarwieniu. Z racji swoich rozmiarów psy rasy cavalier king charles mają małe szczęki z blisko siebie osadzonymi zębami, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Karma... щеRoyal Canin Cavalier King Charles Adult dla dorosłych psów od 10 miesiąca życia zaspokaja wszystkie istotne szczególne potrzeby przedstawicieli tej rasy. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Cavalier King Charles Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy cavalier charles od 10 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Bogata w składniki odżywcze: odpowiednia zawartość minerałów, EPA i DHA, tauryna, L-karnityna i przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 212 zł |
ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult 7,5 kgDlaczego powinni się Państwo zdecydować na specjalną karmę dla dorosłych spanieli Cavalier King Charles? Spaniele Cavalier King Charles to wesołe i inteligentne psy. Szczególnie charakterystycz Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 202 zł |
Royal Canin Cavalier King Charles Adult - 7,5 kgDzięki swojej pogodnej, wesołej i elastycznej naturze cavalier king charles jest popularnym i posłusznym towarzyszem. Posiada długą, jedwabistą i miękką sierść o wartym podkreślenia wybarwieniu. Z racji swoich rozmiarów psy rasy Cavalier King Charles mają małe szczęki z blisko siebie osadzonymi zębami, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Karma... щеRoyal Canin Cavalier King Charles Adult dla dorosłych psów od 10 miesiąca życia zaspokaja wszystkie istotne szczególne potrzeby przedstawicieli tej rasy. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Health Nutrition Bitiba.plПоскаржитись | 190 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, німецький дог, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: тапіока, м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, лабрадор, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: білок птиці, кукурудза, рис, глютен, жири, жом, дріжджі, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Cavalier King Charles Adult
Ціни на Royal Canin Cavalier King Charles Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Cavalier King Charles Adult 1.5 кг | від 44 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Cavalier King Charles Adult 7.5 кг | від 190 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум