Корм для собак Royal Canin Renal Dog 7 кг
Royal Canin Renal Dog 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Renal Dog 7 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Renal 7 kgRoyal Canin Veterinary Renal to kompletna pod wzgl?dem od?ywczym karma dla psów zaprojektowana przez ekspertów dla zwierz?t z... щеniewydolno?ci? nerek i w celu minimalizacji ryzyka kamieni nerkowych i p?cherza moczowego. Renal jest produkowany z zawarto?ci? fosforu na niskim poziomie oraz bia?kiem wysokiej jako?ci dla psów dotkni?tych przewlek?? lub tymczasow? niedoczynno?ci? Proshop.plПоскаржитись | 271 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Renal RF16 7kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów. Wskazania: Przewlekła niewydolność nerek. Zapobieganie nawrotom kamicy wy... щеmagającej alkalizacji moczu: kam... EmpikПоскаржитись | 199 zł |
Royal Canin Renal - sucha karma dla psa 7kg RCV167Royal Canin Renal dla psa - sucha karma dla psów Royal Canin Renal dla psa - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu... щеlat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Miskakarmy.plПоскаржитись | 233 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Renal - 7 kgZalety karmy Royal Canin Veterinary Canine Renal: Wspomaganie funkcji nerek w przypadku ich chronicznej niewydolności Odciąża... щеnie nerek dzięki dostosowanej zawartości fosforu i białku wysokiej jakości Wysoka gęstość energetyczna umożliwia spożywanie mniejszych porcji i może zrekompensować zmniejszony apetyt Aromatyczna receptura i apetyczna konsystencja, która jest również dobrze akceptowana przez psy o mniejszym apetycie Może być łączona z mokrą karmą dla urozmaicenia smaku i indywidualnych preferencji psa Ogólne informacje o karmie Royal Canin Veterinary Canine Renal: Karma sucha Royal Canin Veterinary Canine Renal jest dostosowana do potrzeb żywieniowych psów z chorobami nerek. Obejmuje to wysoką wartość energetyczną, co oznacza, że mniejsze porcje są wystarczające, aby zapewnić Twojemu pupilowi wystarczającą ilość energii. Specjalny profil smakowy w połączeniu z apetyczną konsystencją karmy dla psów sprawia, że nawet psy o zmniejszonym apetycie są zachęcane do jedzenia. Royal Canin Veterinary Canine Renal - Specyfikacja Specyfikacja Wartość Typ produktu sucha karma dietetyczna Odpowiednia dla dorosłych psów z przewlekłą niewydolnością nerek Dietetyczny cel żywieniowy dla wspomagania funkcji nerek w przypadku ich chronicznej niewydolności Źródło białka gluten kukurydziany paszowy, białko zwierzęce (hydrolizowane) Zooplus.plПоскаржитись | 202 zł |
ROYAL CANIN Veterinary RENAL 7 kgROYAL CANIN® Renal dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Renal to zbilansowana i bogata w składniki odżywcze... щеreceptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych psów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt psów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt (kwadrat), wielkość i konsystencja krokietów mają dodatkowy efekt stymulujący. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Renal jest dostępna również w postaci karmy wilgotnej z delikatnymi kawałkami w sosie lub z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special i Renal Select z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 165 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 111 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, пшениця, клітковина, жири, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, продукти тваринного / рослинного походження, злаки, масла, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, пшениця, клітковина, жири, клас: суперпреміум
Показання:
- Хронічна ниркова недостатність (ХНН)
- Вагітність, лактація, зростання
- Панкреатит (в т.ч. перенесений раніше)
- Гіперліпідемія
Модификації Royal Canin Renal Dog
Ціни на Royal Canin Renal Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Renal Dog 2 кг | від 59 zł | 18 пропозицій | ||
Royal Canin Renal Dog 7 кг | від 165 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Renal Dog 14 кг | від 288 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум