Ціни на Royal Canin Renal Dog 2 кг
від 59 до 108 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin VD Dog Renal 2kg | 108 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal 2 kgROYAL CANIN RENAL karma sucha, to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, wspomagająca funkcję nerek w przypadku... щеich przewlekłej niewydolności, dzięki ograniczonemu poziomowi fosforu oraz zastosowaniu białek o wysokiej jakości. Electro.plПоскаржитись | 80 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal 2 kgROYAL CANIN RENAL karma sucha, to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, wspomagająca funkcję nerek w przypadku... щеich przewlekłej niewydolności, dzięki ograniczonemu poziomowi fosforu oraz zastosowaniu białek o wysokiej jakości.... Avans.plПоскаржитись | 80 zł |
Royal Canin Renal 2kg | 65 zł |
Royal Canin Veterinary Renal - sucha karma dla psa - 2 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 70 zł |
Royal Canin Renal - sucha karma dla psa 2kg RCV162Royal Canin Renal dla psa - sucha karma dla psów Royal Canin Renal dla psa - produkt od Royal Canin. Marka od kilku... щеdziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Miskakarmy.plПоскаржитись | 81 zł |
ROYAL CANIN Veterinary RENAL 2 kgROYAL CANIN® Renal dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Renal to zbilansowana i bogata w składnik... щеi odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych psów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt psów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt (kwadrat), wielkość i konsystencja krokietów mają dodatkowy efekt stymulujący. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Renal jest dostępna również w postaci karmy wilgotnej z delikatnymi kawałkami w sosie lub z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special i Renal Select z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 73 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal 2 kgROYAL CANIN RENAL karma sucha, to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, wspomagająca funkcję nerek w przypadku... щеich przewlekłej niewydolności, dzięki ograniczonemu poziomowi fosforu oraz zastosowaniu białek o wysokiej jakości.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 59 zł |
ROYAL CANIN Dog renal 2 kg sucha karma dla psów z przewlekłą lub ostrą nieDieta RENAL to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów:- poprawia funkcjonowanie nerek w przypadku przewlekłej lub... щеostrej niewydolności tego narządu, dzięki niskiej zawartości fosforu oraz białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością- zapob Fera.plПоскаржитись | 59 zł |
ROYAL CANIN Renal RF 14 2kgROYAL CANIN Renal RF Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek. Dobór di... щеety weterynaryjnej powinien zawsze zostać ... EmpikПоскаржитись | 60 zł |
ROYAL CANIN ® Veterinary RENAL SELECT 2 kgROYAL CANIN® Renal Select dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Renal Select to zbilansowana i bog... щеata w składniki odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych psów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt psów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt półksiężyca, rozmiar i konsystencja krokietów mają dodatkowe działanie stymulujące. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Renal Select jest dostępna również w postaci karmy wilgotnej z delikatnymi kawałkami w sosie lub z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 75 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Renal Select RSE12 2kg | 70 zł |
ROYAL CANIN Renal Select Canine 2 kg sucha karma dla psów z przewlekłą nie
Wskazania:
Pr Fera.plПоскаржитись | 64 zł |
ROYAL CANIN Renal Select Canine RSE 12 2kgROYAL CANIN Renal Select Canine RSE 12 Dieta RENAL SELECT to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów poprawiającą... щеfunkcjonowanie nerek w przypadku przewlekł... EmpikПоскаржитись | 65 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!