Корм для собак Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 7.5 кг
Закрити
Шапка
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 7.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 7.5 кг
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Jack Russell Terrier Royal Canin 7.5kg (3182550821438Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jack Russell Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Zapewnia niezbędny poziom aktywności i ut... щеrzymuje witalność dzięki wartościom odżywczym. Pełni funkcję barierową skóry i pomaga zachować wyjątkowe właściwości wełny. Pozwala uniknąć płytki nazębnej i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Rozetka.plПоскаржитись | 189 zł |
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 7.5kg | 242 zł |
Royal Canin BHN Jack Russell Terrier Adult - sucha karma dla psa dorosłegoAkces-markt.pl Поскаржитись | 227 zł |
Royal Canin Jack Russel Adult - karma sucha dla dorosłych i starszych psówRoyal Canin Jack Russel Adult - Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych rasy jack russell terrier.- Powyżej 10 mie... щеsiąca życia, 7,5kg
- Psy rasy jack russell terrier są znane z żywiołowego temperamentu. Receptura karmy zapewnia utrzymanie masy mięśniowej dzięki odpowiedniej zawartości białka. Karma wzbogacona w kompleks przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 199 zł |
Royal Canin Jack Russell Adult 7,5kg RC517,5Sucha karma dla dorosłych psów rasy Jack Russel Terrier. Karma dedykowana psom rasy Jack Russel powyżej 10 miesiąca życia. S... щеpecjalnie skonstruowana granulka wspomaga higienę jamy ustnej. Skład karmy Jack Russell Terrier został opracowany zgodnie z zapotrzebowanie Miskakarmy.plПоскаржитись | 286 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Jack Russell Terrier Adult
Ціни на Royal Canin Jack Russell Terrier Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 0.5 кг | від 19 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 1.5 кг | від 45 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 3 кг | від 95 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Jack Russell Terrier Adult 7.5 кг | від 169 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 163 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум