Корм для собак Royal Canin Poodle Adult 7.5 кг (30570750P0)
Фото 6 |
Royal Canin Poodle Adult 7.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Poodle Adult 7.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Poodle Adult 7,5 kgDlaczego dla dorosłych pudli zalecana jest specjalna karma? Pudle są niezwykle inteligentne i bardzo lubią zabawę; to rasa wymagająca zajęcia, aby nie popaść w nudę. Pudle są bardzo wierne i uwielbiają przebywać blisko człowieka. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdr... щеowie. Karma ROYAL CANIN Poodle Adult jest przeznaczona dla pudli od 12. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych pudli. Pudel jest bardzo ruchliwy, dlatego potrzebuje diety dostosowanej do zwiększonej aktywności fizycznej. Karma ROYAL CANIN Poodle Adult pomaga zachować masę mięśniową. Delikatna sierść pudla przypomina wełnę i jest kręcona. Futro jest miękkie w dotyku i stale rośnie. Odpowiednia zawartość białka w karmie ROYAL CANIN Poodle Adult wspomaga ciągły wzrost futra, a tym samym kondycję sierści u pudla. Ponadto krokiety zostały opracowane specjalnie z myślą o łatwym pobieraniu pokarmu i gryzieniu karmy przez pudle. Wyjątkowa receptura zawiera czynnik chelatujący wapń, który ogranicza odkładanie się płytki nazębnej u psa, a tym samym wspomaga higienę psiego pyska. Żywienie mieszane jako zachęta do przyjmowania pokarmu Karma ROYAL CANIN Poodle Adult jest dostępna także jako pyszna miękka karma mokra, zaspokajająca indywidualne preferencje każdego psa. Pudle są zazwyczaj bardzo wymagające, jeśli chodzi o jedzenie. Połączenie karmy suchej i wilgotnej w ramach zróżnicowania diety podsyca apetyt. Jeżeli rozważasz wprowadzenie żywienia mieszanego, postępuj zgodnie z naszymi zaleceniami żywieniowymi: zapewnij psu właściwą mieszankę karmy mokrej i suchej, aby uzyskać maksymalne korzyści. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Karma ROYAL CANIN Poodle Adult stanowi bowiem wysokowartościo Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 175 zł |
Royal Canin Poodle Adult - 7,5 kgPudel to jedna z najpopularniejs Zooplus.plПоскаржитись | 189 zł |
Royal Canin Poodle Adult - 7,5 kgPudel to jedna z najpopularniejs Bitiba.plПоскаржитись | 179 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, кокер-спанієль, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, кокер-спанієль, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни
від 30 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Poodle Adult
Ціни на Royal Canin Poodle Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Poodle Adult 0.5 кг | від 22 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Poodle Adult 1.5 кг | від 46 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Poodle Adult 7.5 кг | від 175 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум