Корм для собак Royal Canin French Bulldog Puppy 3 кг
Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin French Bulldog Puppy 3 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt Buldog francuski Royal Canin Puppy 3kg (31825508Zachowanie odpornościDoras Rozetka.plПоскаржитись | 80 zł |
Royal Canin French Bulldog Junior 3kgRoyal Canin French Bulldog Junior 3kg
Pełnoporcjowa karma dla dla szczeniąt rasy buldog francuski - Do 12 miesiąca życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 119 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed french bulldog puppy - karma sucha dla szczeRoyal Canin Breed French Bulldog Puppy - Karma Sucha dla Szczeniąt French Bulldog 3kg Dlaczego warto podawać specjalną karmę... щеdla szczeniąt buldoga francuskiego? Proces wzrostu jest ważną fazą w życiu szczenięcia. Dlatego ważne jest, aby od samego początku zapewnić szczeniakowi składniki odżywcze,... Bee.plПоскаржитись | 107 zł |
Karma Royal Canin BHN French Bulldog Junior (3 kg )Specyfikacja Rasa psa Buldog francuski Waga produktu 3 kg Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej... щеZawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Szczenięta Dodatki do żywności dla zwierząt domowych Vitamin A: 31500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Iron): 53 mg, E2 (Iodine): 5.3 mg, E4 (Copper): 10 mg, E5 (Manganese): 69 mg, E6 (Zinc): 206 mg, E8 (Selenium): 0.12 mg - Technological additives: Pentasodium triphosphate: 3.5 g - Preservatives - Antioxidants. Zawartość L-karnityny 50 mg/kg Włókna surowe 1,2% Zawartość witaminy E 600 mg/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 52 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 516,8 mg/kg Zawartość selenu 0,12 mg/kg Zawartość tauryny 0,2 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 28,9 mg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 155,4 mg/kg Białko 30% Zawartość witaminy C 300 mg/kg Fosfor 0,09% Zawartość potasu 0,7% Popiół surowy 7,3% Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Zawartość tłuszczu 20% Zawartość jodu 5,3 mg/kg Zawartość manganu 69 mg/kg Zawartość miedzi 10 mg/kg Zawartość witaminy A 31500 IU/kg Sód 0,4% Wapń 1,2% Zawartość cynku 206 mg/kg Metaboliczna energia (ME) 4166 kcal/kg Zawartość magnezu 0,07% Zawartość witaminy B6 81,1 mg/kg Zawartość witaminy B12 140 μg/kg Zawartość biotyny 3290 μg/kg Zawartość żelaza 53 mg/kg Szerokość 245mm Długość 430mm Wysokość 120mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 141 zł |
Royal Canin French Bulldog Puppy karma sucha dla szczeniaków rasy Buldog FSucha karma dla szczeniąt psów rasy Bulldog Francuski. Karma ROYAL CANIN® French Bulldog Puppy została opracowana specjalnie... щеdla szczeniąt rasy buldog francuski, do 12 miesiąca życia. Kompleks opatentowanych współdziałający Miskakarmy.plПоскаржитись | 125 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, в составе: зневоднений білок птиці, рис, кукурудза, жири, буряковий жом, борошно, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin French Bulldog Puppy
Ціни на Royal Canin French Bulldog Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin French Bulldog Puppy 1 кг | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin French Bulldog Puppy 3 кг | від 71 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin French Bulldog Puppy 10 кг | від 220 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, сардинелла, скумбрія, ставрида, сардина, свинина, качка, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум