Корм для собак Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 3 кг
Фото 3 |
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 3 kg |
|
Ексклюзивний комплекс антиоксидантів допомагає зберегти здоров'я клітин, а оптимальний вміст фосфору сприяє підтримці здоров'я нирок старіючих собак.
Корм для собак породи Йоркширський тер'єр у віці від 8 років і старше розроблений для підтримки здоров'я в старості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla starszych psów Royal Canin Yorkshire Aging 8+ 3 kg (DLZROYPodejście firmy Royal Canin do żywieniaKładzie Rozetka.plПоскаржитись | 89 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ - 2 x 3 kgGdy pies rasy yorkshire terrier kończy 8 lat, jest już uważany za seniora. Choć przedstawiciele tej rasy przeważnie nie mają... щеwiększych problemów zdrowotnych, pies w zaawansowanym wieku może stać się nadwrażliwy na pewne pokarmy, co odbije się negatywnie na jego zdrowiu. Objawy starzenia skóry i sierści, zębów czy układu trawiennego są widoczne szczególnie u psów rasy yorkshire terrier. Odpowiednia dieta może wpłynąć korzystnie na zdrowie Twojego psa na tym etapie życia. Karmę Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ stworzono, uwzględniając objawy starzenia typowe dla danej rasy. Z biegiem czasu sierść psów rasy yorkshire terrier matowieje i staje się cieńsza, a skóra wysusza się. Zwiększone powstawanie kamienia nazębnego może utrudniać przeżuwanie i doprowadzić do powstania nieprzyjemnego zapachu z pyska. Karma Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy yorkshire terrier powyżej 8 roku życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych starszych przedstawicieli tej rasy. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 167 zł |
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ dla starszych psów 3 kgPo co mi specjalna karma dla starszych psów rasy yorkshire terrier od 8. roku życia? Psy rasy Yorkshire terrier, czyli yorki... ще, to zrównoważone, aktywne i inteligentne psy pełne energii i entuzjazmu. Mały terier jest pewny siebie, chętny do nauki i zabawy. Każda rasa ma inne potrzeby. Przy wyborze diety należy mieć ten fakt na uwadze, tak aby zapewnić psu optymalne zdrowie w danej fazie życia. Karma ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ jest odpowiednia dla psów rasy yorkshire terrier od 8. roku życia i została opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego procesu starzenia się u yorków. Specjalny kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 78 zł |
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Ageing 8+ - sucha karma dla psa starszego - 3kgSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły (powyżej 8 lat) Rodzaj zwierzęcia Pies Waga produktu 3 kg Rasa ps... щеa Yorkshire Terrier Specyficzne potrzeby zwierzęcia Prawidłowe trawienie Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej, Skóra i sierść Smak karmy Drób Rodzaj produktu Karma sucha Rodzaj opakowania Worek Zawiera witaminy Witamina A, Witamina D3, Witamina E Włókna surowe 2,9% Zawartość magnezu 0,09% Białko 29% Zawartość cynku 165 mg/kg Sód 0,3% Zawartość potasu 0,7% Zawartość żelaza 43 mg/kg Zawartość selenu 0,09 mg/kg Bez konserwantów Nie Zawartość siarki 0,4% Wapń 0,7% Popiół surowy 5,4% Zawartość miedzi 15 mg/kg Zawartość jodu 4,3 mg/kg Zawartość manganu 55 mg/kg Fosfor 0,53% Zawartość tłuszczu 18% Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 147 zł |
Royal Canin BHN Yorkshire Ageing 8+ - sucha karma dla psa starszego - 3 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 89 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: рис, кукурудза, глютен, борошно, жир, ароматизатори, масла, клас: суперпреміум
від 61 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: вода, свинячі субпродукти, курка, печінка, борошно, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Yorkshire Terrier 8+
Ціни на Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 0.5 кг | від 30 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 1.5 кг | від 52 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier 8+ 3 кг | від 78 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 77 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, пшениця, клітковина, жири, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: лосось, зернові, рис, клас: суперпреміум