Корм для собак Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kg została specjalnie o... щеpracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku. Electro.plПоскаржитись | 100 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kg została specjalnie o... щеpracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Avans.plПоскаржитись | 100 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 3 kgswojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana karma s... щеucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 89 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kgDużo miłości w małym rozmiarze. Karma dla psa HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini Kurczak 3 kg została specjalnie o... щеpracowana z myślą o unikalnych potrzebach psów ras małych i miniaturowych w kwiecie wieku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 92 zł |
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small & Mini, kurczak - 3 kgPozwól swojemu psu cieszyć się życiem – dzięki karmie Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Mini (kurczak)! Prezentowana... щеkarma sucha zawiera niezbędną, zbilansowaną kompozycję składników odżywczych o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, o małej ilości soli, z odpowiednią mieszanką witamin i minerałów. W ten sposób możesz pomóc swojemu psu na dłużej zachować siłę. Wyjątkowa mieszanka przeciwutleniac Bitiba.plПоскаржитись | 86 zł |
Серія Hills Science Plan
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, злаки, цукор, яйця, мінерали, масла, жири, суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, кукурудза, борошно з курки та індички, борошно з кукурудзяного глютену, клас: суперпреміум
від 238 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: куряче борошно, крохмаль, картопля, горох, жир, гідролізат білка, олія, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, жир, крохмаль, горошок, картопля, мінерали, олія, риб'ячий жир, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 9%), злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, борошно курки/індика, борошно, дигест, м'якоть буряків, жир, олія, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, овочі, цукор, яйця, масла, жири, мінерали, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: курка, злаки, клас: суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, риба, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, курка, борошно, сухе цільне яйце, олія, жир, мінерали, клас: суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, клас: суперпреміум
Модификації Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken
Ціни на Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 1.5 кг | від 44 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 3 кг | від 86 zł | 5 пропозицій | ||
Hills SP Mature Small/Mini Adult 7+ Chicken 6 кг | від 142 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум