Корм для собак Royal Canin Mini Digestive Care 3 кг
Royal Canin Mini Digestive Care 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Digestive Care 3 кг
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Digestive Care z wrażliwym układem pSucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg z wrażliwym układem pokarmowym. Utrzymuje optymalny poziom mikrofl... щеory jelitowej i zapewnia zdrowy pasaż pokarmowy. Wspomaga powstawanie kału i zapobiega niestrawności. Dobrze się wchłania i pomaga utrzymać apetyt. Ma wystarczającą wartość energetyczną do aktywnego życia psa. Bezpieczny dla układu moczowego. Rozetka.plПоскаржитись | 80 zł |
Royal Canin Mini Digestive Care 3kg | 132 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care, 3 kgKarma Royal Canin Digestive Care Maxi została opracowana specjalnie dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, o masie ciała... щеdo 10kg. Psy ras małych mają bo... EmpikПоскаржитись | 76 zł |
Royal Canin Mini Digestive Care - 3 kgNiestrawność to nic przyjemnego – także dla psa. Pokarm zawierający wysokiej jakości składniki odżywcze może przyczynić się d... щеo prawidłowej pracy układu pokarmowego Twojego psa. Karma Royal Canin Digestive Care Mini została opracowana dla psów, których masa ciała nie przekracza 10 kg. Smakowita receptura powstała specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb psów z tendencją do nadwrażliwości układu pokarmowego. Royal Canin Mini Digestive Care w skrócie: Wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 80 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Mini 3 kgDolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Żywność zawierająca wysokiej jakości substancje odżywcze, któr... щеe idealnie zrównoważą pracę jelit i zapewnią doskonałą przyswajalność wartościowych składników, może wspomagać funkcjonowanie układu trawiennego psa. Karma Royal Canin Digestive Care Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Smakowita receptura została opracowana specjalnie dla psów, które mają skłonność do problemów trawiennych. W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care Mini wspomaga trawienie? Mniejsze psy oddają zwykle twardszy stolec, co wiąże się ze skłonnością do zaparć. Receptura karmy ROYAL CANIN Digestive Care Mini została specjalnie opracowana z myślą o tych dolegliwościach Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, джерела вуглеводів, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Digestive Care
Ціни на Royal Canin Mini Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Digestive Care 1 кг | від 32 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Digestive Care 3 кг | від 74 zł | 15 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Digestive Care 8 кг | від 192 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум