Корм для собак Royal Canin Mini Coat Care 3 кг
Royal Canin Mini Coat Care 3 kg |
|
Корм для собак, в яких шерсть і шкіра відрізняються високою чутливістю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Coat Care 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psa Royal Canin Mini Coat Care 3 kg (3182550894326) (12200Sucha karma dla dorosłych psów małych ras powyżej 10 miesiąca życia dla utrzymania zdrowej sierści. Specjalnie opracowany dla wrażliwej skóry i sierści. Stymuluje wzrost włosów i poprawia ich wygląd. Nadaje połysk sierści i zapobiega kaszlowi. Jest optymalnie wchłaniany i nie szkodzi układowi nerkowemu. Daje szybko widoczne rezultaty. Rozetka.plПоскаржитись | 83 zł |
Royal Canin Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o maSucha kara dla psów małych ras dbająca o lśniącą sierść i zdrową skórę. ROYAL CANIN® Coat Care Mini’s to kompletna karma o wysokiej smakowitości pielęgnuje szatę Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie. Karma przeznaczona dla psów o masie do 10 kg, o matowej i łamliwej sierści. Karma ROYAL CANIN® Coat Care Mini została wzbogaco... щеna w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również olej z ogórecznika bogaty w GLA, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Coat Care Mini aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny, barwnika odpowiedzialneg Miskakarmy.plПоскаржитись | 122 zł |
ROYAL CANIN Coat Care Mini 3 kgCo mówi Ci sierść Twojego psa: Gęsta i jedwabista sierść psa jest nie tylko ładnie wygląda, ale również pokazuje ogólny stan zdrowia psa. A dieta może korzystnie wpływać na wygląd sierści: Indywidualnie dopasowana karma może przyczynić się do uzyskania gęstej i mocnej sierści, a z drugiej strony wspierać zdrowie Twojego psa. Coat Care Mini marki R... щеoyal Canin, smaczna i zbilansowana karma pełnoporcjowa, odżywia skórę i sierść psa. Jak karma Coat Care dba o skórę i sierść Twojego psa: Ta smaczna karma jest wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które wspierają skórę i sierść psa. Ponadto receptura krokietów wzbogacona jest o olejek z ogórecznika GLA, który dodatkowo pielęgnuje skórę. Tyrozyna i fenyloalanina są obecne w tym produkcie w wysokich ilościach, te składniki odżywcze są prekursorami melaniny, które mogą wspierać naturalny kolor sierści Państwa psa. Żywienie mieszane dzięki formule Coat Care Nasz program żywieniowy Coat Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako chrupiąca karma sucha i jako smaczna karma mokra w torbie zachowującej świeżość. Oba warianty są pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care, 3 kgRoyal Canin Coat Care Mini’s została stworzona specjalnie po to, by pielęgnować od wewnątrz skórę i sierść psa. Karma Royal Canin Coat Care Mini została wzbo... EmpikПоскаржитись | 98 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Coat Care
Ціни на Royal Canin Mini Coat Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Coat Care 1 кг | від 43 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Coat Care 3 кг | від 74 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Coat Care 8 кг | від 182 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для кісток, в составе: м'ясо свійської птиці, лосось (6%), рис, овочі, злаки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для суглобів, для кісток, в составе: качка 21%, кукурудза, борошно, лосось 5%, жир, олія, буряк, печінка, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум