Корм для собак Royal Canin Mini Coat Care 8 кг
Royal Canin Mini Coat Care 8 kg |
|
Корм для собак, в яких шерсть і шкіра відрізняються високою чутливістю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Coat Care 8 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Coat na problemy skórne 8 kg (318255Skład: Dehydratyzowane białko drobiowe, ryż, izolat białka roślinnego*, mąka pszenna, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, hydroliz... щеowane białka zwierzęce, pszenica, gluten kukurydziany, pulpa buraczana, olej sojowy, drożdże i ich części, minerały, olej rybny, fruktooligosach Rozetka.plПоскаржитись | 210 zł |
Royal Canin Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o maSucha kara dla psów małych ras dbająca o lśniącą sierść i zdrową skórę. ROYAL CANIN® Coat Care Mini’s to kompletna karma o wy... щеsokiej smakowitości pielęgnuje szatę Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie. Karma przeznaczona dla psów o masie do 10 kg, o matowej i łamliwej sierści. Karma ROYAL CANIN® Coat Care Mini została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również olej z ogórecznika bogaty w GLA, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Coat Care Mini aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny, barwnika odpowiedzialneg Miskakarmy.plПоскаржитись | 310 zł |
ROYAL CANIN Coat Care Mini 8 kgCo mówi Ci sierść Twojego psa: Gęsta i jedwabista sierść psa jest nie tylko ładnie wygląda, ale również pokazuje ogólny stan... щеzdrowia psa. A dieta może korzystnie wpływać na wygląd sierści: Indywidualnie dopasowana karma może przyczynić się do uzyskania gęstej i mocnej sierści, a z drugiej strony wspierać zdrowie Twojego psa. Coat Care Mini marki Royal Canin, smaczna i zbilansowana karma pełnoporcjowa, odżywia skórę i sierść psa. Jak karma Coat Care dba o skórę i sierść Twojego psa: Ta smaczna karma jest wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które wspierają skórę i sierść psa. Ponadto receptura krokietów wzbogacona jest o olejek z ogórecznika GLA, który dodatkowo pielęgnuje skórę. Tyrozyna i fenyloalanina są obecne w tym produkcie w wysokich ilościach, te składniki odżywcze są prekursorami melaniny, które mogą wspierać naturalny kolor sierści Państwa psa. Żywienie mieszane dzięki formule Coat Care Nasz program żywieniowy Coat Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako chrupiąca karma sucha i jako smaczna karma mokra w torbie zachowującej świeżość. Oba warianty są pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 182 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
Gęsta i lśniąca sierść Twojego psa to nie tylko piękno, ale przede wszystkim świadectwo zdrowia i dobrego odżywienia organi... щеzmu. Najlepsza metoda, by zadbać o szatę swojego psa, to zacząć od wewnątrz, dzięki odpowiedniemu żywieniu.
ROYAL CANIN® Mini Coat Care, to kompletna karma o wysokiej smakowitości, która pielęgnuje skórę i sierść Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie.
Karma ROYAL CANIN® Mini Coat Care została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również bogaty w GLA olej z ogórecznika, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Mini Coat Care aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny - barwnika odpowiedzialneg Fera.plПоскаржитись | 233 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care, 8 kgRoyal Canin Coat Care Mini’s została stworzona specjalnie po to, by pielęgnować od wewnątrz skórę i sierść psa. Karma Royal C... щеanin Coat Care Mini została wzbo... EmpikПоскаржитись | 238 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
Karma ROYAL CANIN® Mini Coat Care została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również bogaty w GLA olej z ogórecznika, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Mini Coat Care aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny - barwnika odpowiedzialneg Fera.plПоскаржитись | 461 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Coat Care
Ціни на Royal Canin Mini Coat Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Coat Care 1 кг | від 43 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Coat Care 3 кг | від 74 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Coat Care 8 кг | від 182 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 234 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня, карфтоель, злаки, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 177 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум