Karm dla psów Royal Canin Mini Coat Care 8 kg
Royal Canin Mini Coat Care 8 kg |
|
Karma dla psów, których sierść i skóra są bardzo wrażliwe
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Coat Care 8 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Coat na problemy skórne 8 kg (318255Skład: Dehydratyzowane białko drobiowe, ryż, izolat białka roślinnego*, mąka pszenna, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, hydroliz... więcejowane białka zwierzęce, pszenica, gluten kukurydziany, pulpa buraczana, olej sojowy, drożdże i ich części, minerały, olej rybny, fruktooligosach Rozetka.plZłóż skargę | 210 zł |
Royal Canin Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o maSucha kara dla psów małych ras dbająca o lśniącą sierść i zdrową skórę. ROYAL CANIN® Coat Care Mini’s to kompletna karma o wy... więcejsokiej smakowitości pielęgnuje szatę Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie. Karma przeznaczona dla psów o masie do 10 kg, o matowej i łamliwej sierści. Karma ROYAL CANIN® Coat Care Mini została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również olej z ogórecznika bogaty w GLA, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Coat Care Mini aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny, barwnika odpowiedzialneg Miskakarmy.plZłóż skargę | 310 zł |
ROYAL CANIN Coat Care Mini 8 kgCo mówi Ci sierść Twojego psa: Gęsta i jedwabista sierść psa jest nie tylko ładnie wygląda, ale również pokazuje ogólny stan... więcejzdrowia psa. A dieta może korzystnie wpływać na wygląd sierści: Indywidualnie dopasowana karma może przyczynić się do uzyskania gęstej i mocnej sierści, a z drugiej strony wspierać zdrowie Twojego psa. Coat Care Mini marki Royal Canin, smaczna i zbilansowana karma pełnoporcjowa, odżywia skórę i sierść psa. Jak karma Coat Care dba o skórę i sierść Twojego psa: Ta smaczna karma jest wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które wspierają skórę i sierść psa. Ponadto receptura krokietów wzbogacona jest o olejek z ogórecznika GLA, który dodatkowo pielęgnuje skórę. Tyrozyna i fenyloalanina są obecne w tym produkcie w wysokich ilościach, te składniki odżywcze są prekursorami melaniny, które mogą wspierać naturalny kolor sierści Państwa psa. Żywienie mieszane dzięki formule Coat Care Nasz program żywieniowy Coat Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako chrupiąca karma sucha i jako smaczna karma mokra w torbie zachowującej świeżość. Oba warianty są pełnowartościow Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 182 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
Gęsta i lśniąca sierść Twojego psa to nie tylko piękno, ale przede wszystkim świadectwo zdrowia i dobrego odżywienia organi... więcejzmu. Najlepsza metoda, by zadbać o szatę swojego psa, to zacząć od wewnątrz, dzięki odpowiedniemu żywieniu.
ROYAL CANIN® Mini Coat Care, to kompletna karma o wysokiej smakowitości, która pielęgnuje skórę i sierść Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie.
Karma ROYAL CANIN® Mini Coat Care została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również bogaty w GLA olej z ogórecznika, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Mini Coat Care aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny - barwnika odpowiedzialneg Fera.plZłóż skargę | 233 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care, 8 kgRoyal Canin Coat Care Mini’s została stworzona specjalnie po to, by pielęgnować od wewnątrz skórę i sierść psa. Karma Royal C... więcejanin Coat Care Mini została wzbo... EmpikZłóż skargę | 238 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
Karma ROYAL CANIN® Mini Coat Care została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również bogaty w GLA olej z ogórecznika, dodatkowo odżywiający skórę. Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Mini Coat Care aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny - barwnika odpowiedzialneg Fera.plZłóż skargę | 461 zł |
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, minerały, źródła węglowodanów, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, mięso drobiowe, pszenica, gluten, białko, tłuszcz, drożdże, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Coat Care
Ceny na Royal Canin Mini Coat Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Coat Care 1 kg | od 43 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Mini Coat Care 3 kg | od 74 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Mini Coat Care 8 kg | od 182 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 234 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: mączka z łososia 14%, zboża, tłuszcze, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 243 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, ziemniaki, zboża, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium