Корм для собак Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 кг
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Maxi Light Weight Care 3 kg (31825508Royal Canin Light Weight Care - kompletna sucha karma dla dorosłych psów dużych ras o niskiej aktywności lub skłonności do na... щеdwagi. Formuła karmy zapewnia niższy poziom energii w odpowiedzi na mniejszą aktywność psa. Pokarm jest bogaty w wysokiej jakości wybrane białka, błonnik pokarmowy i odpowiedni poziom skrobi, co zapewnia wysoką strawność. Zalety: Wysoka strawność dzięki starannie dobranym białkom Niska zawartość tłuszczu pomaga utrzymać optymalną masę ciała Karma zapewnia uczucie sytości przy niskiej kaloryczności Dobrany kompleks antyoksydantów pomaga utrzymać psa w dobrej kondycji SkładDehydratyz Rozetka.plПоскаржитись | 78 zł |
ROYAL CANIN Maxi karma sucha dla psów z nadwagą 3kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASROYAL CANIN Karma pełnoporcjowa dla psów - Dla dorosłych i dojrzałych psów ras dużych (od 26 do 44 kg) - powyżej 15 mies... щеiąca życia - Psy z tendencją do tycia, 3kg
SKŁAD: suszone białko drobiowe, włókno roślinne, kukurydza, jęczmień, mąka kukurydziana, gluten kukurydziany, izolat białka roślinnego*, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, proszek celulozowy, olej rybny, sole mineralne, drożdże i ich części, fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 86 zł |
Royal Canin Maxi Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużSucha karma dla psów dużych ras, które mają nadwagę. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi, odpowiednia dla psów dorosłyc... щеh o masie ciała od 26 do 44 kg, powstała, by wspomagać dobre samopoczucie Twojego psa. Receptura o wysokiej smakowitości pomaga psu utrzymać masę mięśniową dzięki zawartości wysoko strawnych białek. Firma Royal Canin bardzo poważnie podchodzi do wyboru surowców, a zwłaszcza białek, wykorzystując tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. W celu zapewnienia prawidłowego pasażu jelitowego i wspomagania uczucia sytości, karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi zawiera optymalną kombinację rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plПоскаржитись | 116 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care Maxi 3 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dużych psów ze skłonnością do nadwagi? U psów z nadwagą może wystąpić zwi... щеększone obciążenie stawów, spowodowane dodatkowymi kilogramami. Aby utrzymać dobrą kondycję psa, należy sięgnąć po zbilansowaną, smaczną i sycącą karmę. Karma Light Weight Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg i została opracowana specjalnie dla zapewnienia psom dobrego zdrowia. W jaki sposób karma Royal Canin Light Weight Care pomaga psom zachować idealną wagę? Receptura zawiera dużą ilość białka, aby pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej. Royal Canin przywiązuje dużą wagę do stosowania białek wyłącznie najwyższej jakości. Receptura jest szczególnie dostosowana do potrzeb dużych psów ze skłonnością do nadwagi. Zawiera błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczaln Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Royal Canin Karma CCN Maxi Light Weight Care Sucha 3 kg | 86 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 543 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 176 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, м'ясо свійської птиці, пшениця, клейковина, білок, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 176 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: стерилізованим, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Light Weight Care
Ціни на Royal Canin Maxi Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 кг | від 74 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 кг | від 216 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум