Корм для собак Royal Canin Maxi Sterilised 12 кг
Royal Canin Maxi Sterilised 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Sterilised 12 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Maxi Sterilised Adult 12 kg (DLPROYKAKarma sucha dla psów Royal Canin opiera się na koncepcji, która zapewnia idealne rozwiązanie żywieniowe dla specyficznych pot... щеrzeb Twojego pupila. Kiedy psy są kastrowane, ich metabolizm zmienia się i często jedzą więcej niż potrzebują, mimo że mają zmniejszone zapotrzebowanie na energię. Takie psy potrzebują karmy, która odpowiada ich zmienionemu metabolizmowi, a także zawiera wszystkie składniki odżywcze i witaminy, których potrzebują, aby zachować zdrowie. Wiele wykastrowanych psów ma tendencję do otyłości, co może wpływać na ich ogólne samopoczucie.Ka Rozetka.plПоскаржитись | 249 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - sucha karma dla psa, rasy duże, sterylizowanRoyal Canin Maxi Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesi... щеęciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Sterilised RC Maxi Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 14% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej. Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras dużych (masa ciała 26kg - 44kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Maxi Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras dużych. Zalety karmy RC Maxi Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 360 zł |
Royal Canin Maxi Sterilised - 12 kgPo zabiegu kastracji przemiana materii Twojego psa zwalnia, ale jego apetyt pozostaje taki sam. Dlatego utrzymanie smukłej sy... щеlwetki ciała może okazać się dla psa naprawdę trudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może mu pomóc zachować aktywność i dobrą formę. Karma Royal Canin Sterilised jest dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów ras dużych (26–44 kg), od 15 miesiąca życia. Royal Canin Maxi Sterilised w skrócie: Karma pełonporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (26–44 kg) w wieku od 15 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 10% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 265 zł |
ROYAL CANIN Sterilised Maxi 12 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, ale jego apetyt może wciąż pozostawać duży. Utrzymanie psa w dobrej formie może być tr... щеudne. Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa może pomóc w zachowaniu aktywności i wagi psa na dawnym poziomie. Karma Royal Canin® Sterilised Maxi jest odpowiednia dla dorosłych psów kastrowanych o wadze od 26 do 44 kg. Smaczna receptura zaspokaja głód i pomaga ograniczyć przybieranie na wadze. W jaki sposób karma Sterilised Maxi pomaga kastrowanym psom zachować prawidłową wagę? Białka odgrywają bardzo ważną rolę w żywieniu psów. Dlatego Royal Canin używa wyłącznie najbardziej wartościowych źródeł białka, które optymalnie zaspokajają potrzeby psów. Smaczna receptura Royal Canin® Sterilised Maxi jest bogata w lekkostrawne białka, co pozwala utrzymać masę mięśniową psa przy jednoczesnym przyjmowaniu mniejszej ilości tłuszczu i kalorii. Receptura zawiera mniej tłuszczu, aby pomóc w utrzymaniu idealnej wagi i zapobiec problemom zdrowotnym związanym z nadwagą. Odpowiednie połączenie błonnika pokarmowego w Royal Canin® Sterilised Maxi Sterilised Maxi zaspokaja głód, daje dłuższe uczucie sytości i zmniejsza apetyt na smakołyki. Royal Canin® Sterilised Maxi Sterilised Maxi ma udowodnione działanie zapobiegające przybieraniu na wadze. Zawiera o 14% mniej kalorii niż tradycyjne karmy dla dorosłych psów. Żywienie mieszane Royal Canin Sterilised: Nasz program żywieniowy Sterilised jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Można się stosować do naszych poniższych zaleceń lub łączyć karmę mokrą z suchą w dowolnych proporcjach. Zalety w skrócie: Utrzymanie idealnej wagi Specjalnie dla wykastrowanych psów Zdrowe i zbilansowane żywienie Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 227 zł |
Royal Canin CCN Maxi Sterilised Adult 12kgSpecyfikacja Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Dorosły Forma dawkowania Stały Rodzaj opakowania P... щеlastikowa torba Smak karmy Drób Rasa psa Wszystkie rasy dużych psów Specyficzne potrzeby zwierzęcia Tendencja do nadwagi Specyficzne potrzeby zwierzęcia Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wysterylizowane lub wykastrowane Bezglutenowe Nie Rodzaj zwierzęcia Pies Waga produktu 12 kg Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Efekty zdrowotne Zdrowa waga Bez laktozy Tak Bez konserwantów Brak danych Bez soi Nie Brak sztucznych barwników Brak danych Białko 28% Popiół surowy 5,8% Włókna surowe 6,7% Zawartość tłuszczu 13% Szerokość 350mm Długość 130mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 342 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, джерела вуглеводів, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, м'ясо свійської птиці, пшениця, клейковина, білок, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Sterilised
Ціни на Royal Canin Maxi Sterilised |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Sterilised 3 кг | від 69 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Maxi Sterilised 12 кг | від 227 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик