Корм для собак Royal Canin Mini Digestive Care 1 кг
Royal Canin Mini Digestive Care 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Digestive Care 1 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Mini Digestive Care 1 kg (DLZROYKDP0047)Psy wszystkich ras i w każdym wieku mogą mieć wrażliwe trawienie. Bardzo często problem ten występuje częściej u miniaturowyc... щеh czworonogów. Nie jest to choroba, ale cecha organizmu, z którą zwierzę może żyć aktywnie i w pełni, jeśli otrzyma odpowiednią dietę. Specjalnie z myślą o takich sytuacjach Royal Canin przygotował suchą karmę pełnoporcjową dla psów o wadze do 10 kg.Royal Canin Digestive Care Mini dla psów z wrażliwym układem pokarmowym od 10 miesiąca życia.Karma sucha została wyprodukowana z wykorzystaniem opatentowanych przez markę technologii i zawiera składniki o wysokiej strawności (białka LIP), które nie obciążają układu pokarmowego. Royal Canin Mini Digestive Care ma naukowo udowodnioną skuteczność i pozytywne opinie lekarzy weterynarii. Poprawia skład i regularność odchodów zwierzęcia, normalizuje trawienie i wchłanianie składników odżywczych w przewodzie pokarmowym.Opró Rozetka.plПоскаржитись | 32 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care, 1 kgKarma Royal Canin Digestive Care Mini dzięki użytym w odpowiednich proporcjach, wysokiej jakości składnikom pokarmowym wspier... щеa lepsze trawienie i wchłanianie... EmpikПоскаржитись | 34 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Mini 1 kgDolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Żywność zawierająca wysokiej jakości substancje odżywcze, któr... щеe idealnie zrównoważą pracę jelit i zapewnią doskonałą przyswajalność wartościowych składników, może wspomagać funkcjonowanie układu trawiennego psa. Karma Royal Canin Digestive Care Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Smakowita receptura została opracowana specjalnie dla psów, które mają skłonność do problemów trawiennych. W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care Mini wspomaga trawienie? Mniejsze psy oddają zwykle twardszy stolec, co wiąże się ze skłonnością do zaparć. Receptura karmy ROYAL CANIN Digestive Care Mini została specjalnie opracowana z myślą o tych dolegliwościach Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 43 zł |
Royal Canin Mini Digestive Care - karma sucha dla psów dorosłych ras małycAkces-markt.pl Поскаржитись | 44 zł |
Royal Canin Mini Digestive Care 1kgRoyal Canin Mini Digestive Care 1kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 50 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Digestive Care
Ціни на Royal Canin Mini Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Digestive Care 1 кг | від 32 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Digestive Care 3 кг | від 70 zł | 15 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Digestive Care 8 кг | від 192 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум