Корм для собак Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 кг
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 kg 3583 | 40 zł |
Happy Dog Supreme Canada - 1 kg | 31 zł |
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Supreme Sensible Canada, 1 kgHappy Dog Supreme Sensible Canada - bez zbóż - najlepsza strawność! Dieta bezzbożowa jest najlepszym rozwiązaniem dla wrażliwych psów. Karma Happy Dog Canada... EmpikПоскаржитись | 31 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Sensible Canada
Ціни на Happy Dog Supreme Sensible Canada |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 кг | від 31 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 кг | від 114 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 кг | від 233 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 31 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум