Корм для собак Happy Dog Puppy 10 kg
Фото 4 |
Happy Dog Puppy 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Puppy 10 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog fit & vital Mini Puppy 10 kg 61202Małe, zoptymalizowane pod kątem ugryzienia krokiety
Zapewnia optymalny wzrost szczeniąt
Receptura bez pszenicy
od 1 do 12 Miesiąc Amazon.plПоскаржитись | 233 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Puppy - 10 kgSzczenięta mają szczególne wymagania żywieniowe w pierwszych miesiącach życia. Dostosowany do tego pokarm może wspierać optym... щеalny rozwój i przyczynić się do istotnego startu w zdrowe życie. Happy Dog Supreme fit vital Puppy to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt od 1 do 6 miesiąca życia, o zbilansowanym składzie i pysznym smaku. Receptura bez pszenicy zawiera różne źródła białka, a także inne wybrane składniki, takie jak małż nowozelandzki, składniki roślinne i minerały. Happy Dog Supreme fit vital Puppy jest produkowany w Niemczech według wysokich standardów jakości. Dobrze wiedzieć: Dzięki optymalnemu kształtowi krokiecików, dostosowanych do pyszczka szczeniąt, karma jest lekkostrawna i łatwa do pogryzienia. Happy Dog Supreme fit vital Puppy w skrócie: Opracowana sucha karma dla szczeniąt od 1.do 6. miesiąca życia. Optymalne odżywianie: wspiera harmonijny wzrost Szczególnie zrównoważona: zawiera kilka źródeł białka (drób, ryba, jagnięcina, jajko), wzbogacona o małża nowozelandzkieg Zooplus.plПоскаржитись | 200 zł |
HAPPY DOG supreme fit & vital Puppy 10 kg | 183 zł |
Happy Dog Fit&Vital Puppy, sucha karma, dla szczeniąt, 1-6 miesięcy, 10 kg | 176 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Puppy - 2 x 10 kgSzczenięta mają szczególne wymagania żywieniowe w pierwszych miesiącach życia. Dostosowany do tego pokarm może wspierać optym... щеalny rozwój i przyczynić się do istotnego startu w zdrowe życie. Happy Dog Supreme fit vital Puppy to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt od 1 do 6 miesiąca życia, o zbilansowanym składzie i pysznym smaku. Receptura bez pszenicy zawiera różne źródła białka, a także inne wybrane składniki, takie jak małż nowozelandzki, składniki roślinne i minerały. Happy Dog Supreme fit vital Puppy jest produkowany w Niemczech według wysokich standardów jakości. Dobrze wiedzieć: Dzięki optymalnemu kształtowi krokiecików, dostosowanych do pyszczka szczeniąt, karma jest lekkostrawna i łatwa do pogryzienia. Happy Dog Supreme fit vital Puppy w skrócie: Opracowana sucha karma dla szczeniąt od 1.do 6. miesiąca życia. Optymalne odżywianie: wspiera harmonijny wzrost Szczególnie zrównoważona: zawiera kilka źródeł białka (drób, ryba, jagnięcina, jajko), wzbogacona o małża nowozelandzkieg Zooplus.plПоскаржитись | 393 zł |
Серія Happy Dog Fit&VitalПорівняти в таблиці →
від 176 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, борошно, шкварки, жир, білок ягняти, олія, трави, клас: суперпреміум
від 161 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: білок птиці, борошно, ягняти білок, жир птиці, водорості, мідії, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: тваринні білки, кукурудза, борошно, ячмінь, шкварки, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 165 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 150 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для кісток, в составе: куряче м'ясо, рис, кукурудза, картопля, ріпакова олія, форель, клас: преміум
від 184 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, сардинелла, скумбрія, ставрида, сардина, свинина, качка, клас: холістик
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для суглобів, в составе: свинина 26%, рис, жир, горох, яловичина 4%, тваринний білок, жом буряків, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум