Корм для собак Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control
Фото 3 |
Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Fit Vital Light Calorie Controle 12kg 60771 | 268 zł |
HAPPY DOG fit & vital Light Calorie Control 12 kgHappy Dog Fit & vital Light Calorie Control jest idealnie dostosowana do potrzeb psów, które potrzebują pokarmów o niskiej za... щеwartości tłuszczu, aby utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Pyszna kompletna karma zawierająca tylko 7% tłuszczu i L-karnitynę dla przemiany materii, bazuje na unikalnej recepturze Happy Dog Natural Life Concept® i jest wyjątkowo sycąca dzięki wysokiej zawartości błonnika. Receptura o niskiej zawartości tłuszczu jest idealna dla psów, które potrzebują niskotłuszczowe Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 170 zł |
Happy Dog Light Calorie Control 12 kg Happy Dog Light Calorie Control 12,5 kg Opakowanie: 12. Erli.plПоскаржитись | 168 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Light - 2 x 12 kgKażdy, kto choć raz stosował dietę wie, że jeżeli nie będzie uważać, utracone kilogramy szybko powrócą. Dzieję się tak równie... щеż w przypadku zwierząt, dlatego Happy Dog Supreme fit vital Light została stworzona, aby pomóc Twojemu czworonogowi utrzymać prawidłową wagę. Zawiera ona o 40% mniej tłuszczu, niż regularne karmy dla dorosłych psów. Sucha karma o zredukowanej ilości tłuszczu zawiera dużo wysokiej jakości i łatwo przyswajalnych białek - m. in. z jagnięciny, drobiu i ryb. Dodatkowym atutem karmy Happy Dog Supreme fit vital Light jest receptura bogata w błonnik, dzięki której Twój pies czuje się przyjemnie syty po każdym posiłku. Jej pyszny smak udowadnia, że mniej tłuszczu, nie oznacza mniej przyjemności z posiłku. Prezentowana karma została wyprodukowany w Niemczech, w Bawarii i odznacza się wyjątkową jakością. Happy Dog Supreme fit vital Light w skrócie: Sucha karma o zredukowanej ilości tłuszczu, dla psów średnich i dużych ras. Wspomaga kontrolę wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi, nadaj się po podawania po przebytej diecie. 40% mniej tłuszczu: w porównaniu do tradycyjnych, suchych karm. Bogaty w błonnik: powoduje przyjemne uczucie sytości. Zrównoważona receptura: idealna jako karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 11 kg, bazująca na koncepcie Happy Dog Natural Life Concepts®, który może wspierać układ odpornościowy. Różnorodność białka zwierzęcego: zawiera białko z różnych źródeł - jagnięciny, ryby morskiej, drobiu i łososia. Bez pszenicy: przeznaczona dla wrażliwych psów z niestrawnościam Zooplus.plПоскаржитись | 418 zł |
HAPPY DOG Supreme Fit & Vital Light Calorie Control 12 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras, które mają zbyt dużą masę ciała lub tendencję do tycia. Wspiera chudni... щеęcie i utrzymanie już prawidłowej masy ciała.Receptura jest niskotłuszczowa Fera.plПоскаржитись | 170 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Happy Dog Fit&VitalПорівняти в таблиці →
від 190 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: тваринні білки, кукурудза, борошно, ячмінь, шкварки, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 174 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, борошно, шкварки, жир, білок ягняти, олія, трави, клас: суперпреміум
від 161 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: білок птиці, борошно, ягняти білок, жир птиці, водорості, мідії, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для кісток, в составе: м'ясо птиці, просо, картоплю, протеїни, овочі, риба, яйця, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: індичка 12%, протеїн індички 39%, жир, картопля, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка 23%, рис, кукурудза, буряковий жом, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум