Корм для собак Happy Dog Sensible Africa 4 кг
Фото 6 |
Happy Dog Sensible Africa 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Sensible Africa 4 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Supreme Sensible Afryka - 4 kgWyśmienity smak i poczucie nieskończonej przestrzeni: Happy Dog Supreme Sensible Afryka zabierze Twojego czworonożnego przyja... щеciela w daleką kulinarną podróż. Sucha karma zawiera pysznego strusia jako ekskluzywne i rzadkie źródło białka oraz jest wzbogacona innymi dodatkami bogatymi w substancje witalne. Receptura Happy Dog Supreme Sensible Afryka nie zawiera zbóż ani glutenu. Zamiast tego zawiera zdrowe ziemniaki, które dostarczają Twojemu psu ważnych węglowodanów. Dzięki temu sucha karma jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym brzuszkiem lub alergiami. Dzięki doskonałemu aromatowi karmę Happy Dog Supreme Sensible Afryka doceniają nawet wybredni czworonożni smakosze. Happy Dog Supreme Sensible Africa w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów od 11 kg Idealny dla zwierząt wrażliwych na żywność i alergików Monobiałkowa: pyszny struś jako jedyne, rzadkie źródło białka zwierzęcego Węglowodany z ziemniaków: bezglutenowa i bezzbożowa, łatwo przyswajalne źródło węglowodanów Cenne kwasy tłuszczowe omega: mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania skóry i pięknej sierści Z dodatkami ziołowymi: bogate w substancje witalne, dostarczają ważnych pierwiastków śladowych, witamin i minerałów Nie zawiera dodatku cukru i inżynierii genetycznej Bez soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów Wysoka akceptacja: nawet w przypadku wybrednych psów, 100% wyśmienitego smaku Polecany przez lekarzy weterynarii Jakość z Niemiec Zooplus.plПоскаржитись | 134 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Africa 4 kgNasza karma dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Africa rozpieści Państwa czworonoga. Sucha karma dla psów bez glutenu... щеi zboża z ekskluzywnymi źródłami białek doskonale nadaje się dla wszystkich wrażliwych i wybrednych psów. Wyjątkowo smaczna pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 120 zł |
HAPPY DOG Supreme Africa 8 kg (2 x 4 kg)Mięso strusia staje się coraz ważniejsze w żywieniu wymagających psów, bowiem struś afrykański jest ekskluzywnym, szczególnie... щеrzadkim źródłem białka i jako karma przeciwalergicz Fera.plПоскаржитись | 207 zł |
Happy Dog Supreme Africa - 4 kg | 104 zł |
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Africa, 4 kgBezzbożowa, mono białkowa karma na bazię mięsa strusia afrykańskiego, idealna dla psów alergików i z wrażliwym układem trawie... щеnnym. Wyjątkowa karma stworzona ... EmpikПоскаржитись | 94 zł |
HAPPY DOG Supreme Africa 4 kgMięso strusia staje się coraz ważniejsze w żywieniu wymagających psów, bowiem struś afrykański jest ekskluzywnym, szczególnie... щеrzadkim źródłem białka i jako karma przeciwalergicz Fera.plПоскаржитись | 103 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 226 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 57 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Sensible Africa
Ціни на Happy Dog Sensible Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Africa 0.3 кг | від 12 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Sensible Africa 1 кг | від 30 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Africa 4 кг | від 94 zł | 7 пропозицій | ||
Happy Dog Sensible Africa 12.5 кг | від 280 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: батат, горох, домашня птиця, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: рис, комахи, дріжджі, олія, клітковина, білок, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум