Корм для собак Happy Dog NaturCroq Puppy 4 кг
Happy Dog NaturCroq Puppy 4 kg 4 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog NaturCroq Puppy 4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog 60515 NaturCroq Puppy karma dla szczeniaków od 4 tygodni do 6 miJakość – sucha karma z serii NaturCroq przekonuje młodych psów i ich właścicieli zdrową różnorodnością tłuszczów i białek oraz dodatkową porcją zdrowia z regionalnych składników, takich jak drób
Zrównoważony rozwój – nasycona karma dla psów jest produkowana w odpowiedzialnej produkcji z wysokiej jakości surowców ze zrównoważonego rolnictwa i pod ś... щеcisłą kontrolą jakości
Witalność – mieszanka witamin, białek, kwasów tłuszczowych omega-3/-6 dostarcza minerały i pierwiastki śladowe dla harmonijnego wzrostu i optymalnego rozwoju kości, skóry i sierści
Nasza obietnica – produkty Happy Dog nie zawierają sztucznych barwników, aromatów i konserwantów oraz dodatków sojowych i cukru. Są one opracowywane bez testów na zwierzętach i inżynierii
Made in Germany od 1765 roku – nasz bawarski zakład rodzinny produkuje w Niemczech karmę dla zwierząt z tradycją i przekonaniem. Wiemy: również miłość czworonogów przechodzi przez żołądek Amazon.plПоскаржитись | 75 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Szczenięta 4kgTa zbilansowana mieszanka zawiera wysokiej jakości białko zwierzęce, pełnoziarniste płatki zbożowe oraz niezbędne do życia witaminy, minerały i pierwiastki śladowe — najlepsze warunki dla zdrowego wzrostu. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez naszą rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszyc... щеh norm jakości! Jej zalety w skrócie: dla optymalnego wzrostu szczeniąt z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów bez składników modyfikowanych genetycznie naturalne składniki z Bawarii z rodzimymi ziołami Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 60 zł |
Happy Dog Supreme NaturCroq Welpen dla psa 4kgHappy Dog Supreme NaturCroq Welpen dla psa 4 kg HD-6793 Zawartość/waga: 4 kg Dla optymalnego wzrostu szczeniąt Zawiera zróżnicowane białka pochodzenia zwierz... EmpikПоскаржитись | 58 zł |
Серія Happy Dog NaturCroqПорівняти в таблиці →
від 58 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: птиця, рисове борошно, кукурудза, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: пташиний білок, борошно, кукурудза, білок, жир, печінка, жом, макуха, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
Модификації Happy Dog NaturCroq Puppy
Ціни на Happy Dog NaturCroq Puppy |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Puppy 4 кг | від 58 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog NaturCroq Puppy 15 кг | від 180 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 56 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 76 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн індички 33%, індичка 5%, рис, кукурудза, жир, олія,, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум