Корм для собак Happy Dog NaturCroq Puppy 15 кг
Happy Dog NaturCroq Puppy 15 kg 4 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog NaturCroq Puppy 15 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Premium - NaturCroq szczeniaki 15 kg 60514Pełnoporcjowa karma dla szczeniaków, od czwartej tydzień
Zapewnia optymalny wzrost szczeniaków. białka i zawartość tłuszczu:... ще29/14
100% zrównoważony i odpowiedni do gatunku. bez techniki genetycznej. 0% dodatku cukru
Z cennymi rodzimymi ziołami Amazon.plПоскаржитись | 215 zł |
Happy Dog NaturCroq Puppy - 15 kgTo co najlepsze dla Twojego psa prosto z Bawarii: rozpieść swojego szczeniaka wyśmienitą karmą suchą NaturCroq od Happy Dog p... щеrzeznaczoną dla psów od 4. tygodnia życia, która została specjalnie dostosowana do ich potrzeb. Karma ta odznacza się wysoką zawartością białka zwierzęcego i wyważoną recepturą, co może wspierać ich prawidłowy wzrost. Karma NaturCroq jest odpowiednia dla szczeniąt małych, średnich i dużych ras, i może być stosowana do 6. miesiąca życia jako karma kompletna. Udział dobrze przyswajalnych białek zwierzęcych we wszystkich białkach stosowanych w karmie wynosi 76%. Pełnoziarniste zboża oraz regionalne zioła dopełniają wyważoną recepturę. Karma ta zaopatruje Twojego czworonoga w ważne witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe, które dbają o jak najlepszy start w dorosłe życie Twojego ulubieńca. Sucha karma NaturCroq jest poddawana regularnym kontrolom, a podczas jej produkcji w rodzinnym zakładzie w Niemczech nie stosuje się produktów GMO. Skład jest w 100% dopasowany do potrzeb szczeniąt, nie zawiera cukru i posiada wyjątkowy smak, a także cechuje się wysoką akceptacją. Happy Dog NaturCroq dla szczeniąt w skrócie: Sucha karma dla szczeniąt (od 4. tygodnia do 6. miesiąca życia) Dla ras małych, średnich i dużych 76% białka zwierzęcego (udział w całkowitej ilości zawartego w karmie białka) Stosunek zawartości białka do tłuszczu: 29/14 Receptura odpowiednio wyważona i dopasowana do potrzeb żywieniowych szczeniąt Z wartościowymi, regionalnymi ziołami i pełnoziarnistym zbożem Istotne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe: dla prawidłowego wzrostu Bez dodatku GMO, cukru, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów Chrupiące krokiety: żaden nie jest identyczny, ale wszystkie są tak samo smaczne Miejsce produkcji: Niemcy Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
HAPPY DOG NaturCroq Szczenięta 15 kgTa zbilansowana mieszanka zawiera wysokiej jakości białko zwierzęce, pełnoziarniste płatki zbożowe oraz niezbędne do życia wi... щеtaminy, minerały i pierwiastki śladowe — najlepsze warunki dla zdrowego wzrostu. Wyjątkowo smaczna receptura zawiera także rodzime zioła. Karma jest produkowana przez naszą rodzinną firmę w Niemczech według najsurowszych norm jakości! Jej zalety w skrócie: dla optymalnego wzrostu szczeniąt z wartościowymi, rodzimymi ziołami Karma w 100% zbilansowana & odpowiednia dla domowego pupila bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów bez składników modyfikowanych genetycznie naturalne składniki z Bawarii z rodzimymi ziołami Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 185 zł |
Happy Dog NATUR-CROQ/SZCZENIAKI 15kg | 197 zł |
Happy Dog NaturCroq Puppy - 15 kgProsto z Bawarii tylko to co najlepsze: rozpieść swojego szczeniaka pyszną karmą suchą NaturCroq od Happy Dog dla psów od 4.... щеtygodnia życia. Karma została specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i posiada wysoką zawartość białka zwierzęcego oraz wyważoną recepturę, co może przyczyniać się do prawidłowego wzrostu. Karma NaturCroq jest odpowiednia dla szczeniąt psów małych, średnich i dużych ras i może być stosowana jako karma kompletna do 6. miesiąca ich życia. Udział wysokowartościo Bitiba.plПоскаржитись | 220 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Happy Dog NaturCroqПорівняти в таблиці →
від 58 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: птиця, рисове борошно, кукурудза, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: пташиний білок, борошно, кукурудза, білок, жир, печінка, жом, макуха, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
Модификації Happy Dog NaturCroq Puppy
Ціни на Happy Dog NaturCroq Puppy |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Puppy 4 кг | від 58 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog NaturCroq Puppy 15 кг | від 180 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, кукурудза, рис, висівки, жир, м'ясо птиці, глютен, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 290 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, качка, картопля, клас: преміум
від 287 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: лосось 18%, рис 14%, кукурудза, білки, клас: преміум
від 230 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: фарш із яловичини, рис, м'ясо качки, кукурудза, оселедець, просо, амарант, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн індички 33%, індичка 5%, рис, кукурудза, жир, олія,, клас: суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум