Корм для собак Happy Dog Sensible Piemonte 4 кг
Фото 3 |
Happy Dog Sensible Piemonte 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Sensible Piemonte 4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Sensible Piemonte, 4 kgHappy Dog Piemonte z dodatkiem wartościowych słodkich kasztanów dla lepszej przyswajalności w dodatku receptura została stworzona bez dodatku zbóż i ziemniak... EmpikПоскаржитись | 112 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Piemonte 4 kgBezzbożowa receptura jest również idealna dla szczególnie wrażliwych i aktywnych psów. W skład tej wyjątkowo smacznej karmy pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 120 zł |
HAPPY DOG Supreme piemonte - kaczka, kasztan, ryby 4 kgHappy Dog Supreme Sensitive Piemonte z dodatkiem włoskiego słodkiego kasztana jest nie tylko smakowitą suchą karmą. Dzięki swojej recepturze bez glutenu, bez dodatku zbóż i ziemniaków jest idealna nawet dla psów z alergiami i nietolerancją pokarmową. Wysoko przyswajalne mięso z kaczki, ryby i Nasz Natural Life Concept to starannie dobrane składniki... щеoraz wyjątkowa metoda produkcji sprawiają, że Happy Dog Piemonte jest idealną dietą nawet dla psów o szczególnych potrzebach.
Skł Fera.plПоскаржитись | 141 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 493 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, лосось, кролик, ягня, жир, картопля, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 224 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: борошно, білок ягняти, олія, бурякова пульпа, риба, трави, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Sensible Piemonte
Ціни на Happy Dog Sensible Piemonte |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Piemonte 1 кг | від 20 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Piemonte 4 кг | від 112 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Piemonte 10 кг | від 204 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: батат, горох, домашня птиця, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум