Karm dla psów Happy Dog Sensible Piemonte 4 kg
Zdjęcia 3 |
Happy Dog Sensible Piemonte 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Sensible Piemonte 4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAPPY DOG Supreme Sensible Piemonte 4 kgBezzbożowa receptura jest również idealna dla szczególnie wrażliwych i aktywnych psów. W skład tej wyjątkowo smacznej karmy pełnowartościow Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 120 zł |
HAPPY DOG Supreme Piemonte - kaczka, kasztan, ryby 8 kg (2 x 4 kg)Happy Dog Supreme Sensitive Piemonte z dodatkiem włoskiego słodkiego kasztana jest nie tylko smakowitą suchą karmą. Dzięki swojej recepturze bez glutenu, bez dodatku zbóż i ziemniaków jest idealna nawet dla psów z alergiami i nietolerancją pokarmową. Wysoko przyswajalne mięso z kaczki, ryby i Nasz Natural Life Concept to starannie dobrane składniki... więcejoraz wyjątkowa metoda produkcji sprawiają, że Happy Dog Piemonte jest idealną dietą nawet dla psów o szczególnych potrzebach.
Skł Fera.plZłóż skargę | 237 zł |
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Sensible Piemonte, 4 kgHappy Dog Piemonte z dodatkiem wartościowych słodkich kasztanów dla lepszej przyswajalności w dodatku receptura została stworzona bez dodatku zbóż i ziemniak... EmpikZłóż skargę | 100 zł |
HAPPY DOG Supreme piemonte - kaczka, kasztan, ryby 4 kgHappy Dog Supreme Sensitive Piemonte z dodatkiem włoskiego słodkiego kasztana jest nie tylko smakowitą suchą karmą. Dzięki swojej recepturze bez glutenu, bez dodatku zbóż i ziemniaków jest idealna nawet dla psów z alergiami i nietolerancją pokarmową. Wysoko przyswajalne mięso z kaczki, ryby i Nasz Natural Life Concept to starannie dobrane składniki... więcejoraz wyjątkowa metoda produkcji sprawiają, że Happy Dog Piemonte jest idealną dietą nawet dla psów o szczególnych potrzebach.
Skł Fera.plZłóż skargę | 118 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na serce, v sostave: ryż, białko wieprzowe, białko ryżowe, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla wybrednych, v sostave: podroby, białko kacze, hydrolizowana wątroba, olej, sól, klasa: super premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: wołowina, serce wołowe, płuca, wątroba, krtań, flaki, minerały, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 72 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Sensible Piemonte
Ceny na Happy Dog Sensible Piemonte |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Piemonte 0.3 kg | od 32 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Sensible Piemonte 1 kg | od 20 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog Sensible Piemonte 4 kg | od 100 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog Sensible Piemonte 10 kg | od 204 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 100 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 99 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: batat, groszek, drób, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna