Karm dla psów Happy Dog Soft Snack Toscana 1 szt.
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Soft Snack Toscana |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Soft Snack Toscana 1 szt.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Happy Dog Toscana miękki przysmak dla psa kaczka łosoś 100 gHappy Dog Soft Snack Toscana miękkie przekąski dla Psa 100g Rozpieszczające przekąski w kształcie serca są dostępne w sześciu... więcejpysznych odmianach dla średnich i dużych psów. Dzięki miękkim przysmakom możesz nagrodzić ukochaną podczas treningu lub w międzyczasie. Niezależny test społeczności... Bee.plZłóż skargę | 12 zł |
Happy Dog Soft Snack - Toscana, 100 gHappy Dog Soft Snack to idealna, mała przekąska między posiłkami, którą możesz nagrodzić i rozpieścić swojego psa. Odpowiedni... więcejej wielkości krokieciki mają miękką, apetyczną konsystencję, a dzięki swojemu pysznemu smakowi są dobrze akceptowane przez psy. Przysmaki są bezzbożowe, tym samym odpowiednie dla psów z niestrawnościam Zooplus.plZłóż skargę | 10 zł |
HAPPY DOG SoftSnack Toskania 100 gSoft Snacks Toscana z aromatycznymi ziołami śródziemnomorsk Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 9 zł |
Happy Dog Soft Snack Toscana, przysmak dla psów dorosłych, kaczka i łosoś, | 10 zł |
Happy Dog Soft Snack - Toscana, 100 gHappy Dog Soft Snack to idealna, mała przekąska między posiłkami, którą możesz nagrodzić i rozpieścić swojego psa. Odpowiedni... więcejej wielkości krokieciki mają miękką, apetyczną konsystencję, a dzięki swojemu pysznemu smakowi są dobrze akceptowane przez psy. Przysmaki są bezzbożowe, tym samym odpowiednie dla psów z niestrawnościam Bitiba.plZłóż skargę | 10 zł |
Happy Dog Soft Snack - Toscana, 100 g | 10 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 30 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 57 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 272 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 493 zł
mokra karma, 24 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, łosoś, królik, jagnięcina, tłuszcz, ziemniaki, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: 99% baranina
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, kurczak, cała ryba, wątroba wieprzowa, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ziemniaki, groszek, marchew, wołowina, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, pałeczki, 16 szt., 0.16 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: ryba, klasa: holistyczna
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: jagnięcina, groszek, ziemniaki, marchewka, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ptak, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: drób, wieprzowina, gliceryna, żurawina, suszony liść karczocha, sól
od 10 zł
smakołyki, pałeczki, 16 szt., 0.16 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: kurczak, klasa: holistyczna
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: suszona przepiórka, groszek, skrobia, sos, kolagen, oregano, tłuszcz
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 16 szt., 0.01 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: 35% kaczka, 20% kurczak, 20% ryba, 10% wątróbka wieprzowa, klasa: holistyczna