Karm dla psów Happy Dog Soft Snack Ireland 1 szt.
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Soft Snack Ireland |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Soft Snack Ireland 1 szt.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Happy Dog Irlandia miękki przysmak dla psa królik łosoś 100 gHappy Dog Soft Snack Irlandia Łosoś/Królik 100g Miękka przekąska w kształcie serca Snack Ireland jest idealna do rozpieszczan... więcejia czworonożnego przyjaciela lub jako mały posiłek pomiędzy. Łosoś i królik są wyjątkowo smaczne, a wiele kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 zapewnia lśniący sierść.... Bee.plZłóż skargę | 11 zł |
HAPPY DOG SoftSnack Ireland 100 gSoft Snacks Ireland z delikatnym łososiem i pysznym królikiem są wyjątkowo smaczne i zapewniają lśniącą sierść. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 9 zł |
Happy Dog Soft Snack Irlandia, przysmak dla psów dorosłych, łosoś i królik | 11 zł |
Happy Dog Soft Snack - Ireland, 100 gHappy Dog Soft Snack to idealna, mała przekąska między posiłkami, którą możesz nagrodzić i rozpieścić swojego psa. Odpowiedni... więcejej wielkości krokieciki mają miękką, apetyczną konsystencję, a dzięki swojemu pysznemu smakowi są dobrze akceptowane przez psy. Przysmaki są bezzbożowe, tym samym odpowiednie dla psów z niestrawnościam Zooplus.plZłóż skargę | 13 zł |
Happy Dog Soft Snack - Ireland, 100 gHappy Dog Soft Snack to idealna, mała przekąska między posiłkami, którą możesz nagrodzić i rozpieścić swojego psa. Odpowiedni... więcejej wielkości krokieciki mają miękką, apetyczną konsystencję, a dzięki swojemu pysznemu smakowi są dobrze akceptowane przez psy. Przysmaki są bezzbożowe, tym samym odpowiednie dla psów z niestrawnościam Bitiba.plZłóż skargę | 13 zł |
Happy Dog Soft Snack - Ireland, 100 g | 13 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 27 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko strusie, białko ziemniaczane, hydrolizowana wątroba, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: owies, mączka z łososia, białko królicze, jęczmień, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na serce, v sostave: ryż, białko wieprzowe, białko ryżowe, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla wybrednych, v sostave: podroby, białko kacze, hydrolizowana wątroba, olej, sól, klasa: super premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: wołowina, serce wołowe, płuca, wątroba, krtań, flaki, minerały, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Soft Snack Ireland
Ceny na Happy Dog Soft Snack Ireland |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Soft Snack Ireland 1 szt. | od 9 zł | 6 oferty | ||
Happy Dog Soft Snack Ireland 3 szt. | od 37 zł | 3 oferty | ||
Happy Dog Soft Snack Ireland 6 szt. | od 72 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: produkty pochodzenia roślinnego, białko kacze (16,5%), klasa: premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: 99% baranina
od 10 zł
smakołyki, pałeczki, 16 szt., 0.16 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: kurczak, klasa: holistyczna
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: suszona przepiórka, groszek, skrobia, sos, kolagen, oregano, tłuszcz
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 16 szt., 0.01 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: 35% kaczka, 20% kurczak, 20% ryba, 10% wątróbka wieprzowa, klasa: holistyczna
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: 35% pstrąg suszony, groszek, skrobia warzywna, sos, kolagen, koper
od 8 zł
smakołyki, pałeczki, 16 szt., 0.16 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: ryba, klasa: holistyczna
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: do zębów, v sostave: suszona kaczka, groszek, skrobia, sos, kolagen, rozmaryn, olej
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: 35% karp, groszek, skrobia, sos z łososia, wątróbka drobiowa, kolagen
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, kurczak, cała ryba, wątroba wieprzowa, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna