Karm dla psów Happy Dog Sensible Africa 12.5 kg
Zdjęcia 4 | od 280 do 290 zł dodaj do listymoje listy |
Happy Dog Sensible Africa 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: wołowina, serce wołowe, płuca, wątroba, krtań, flaki, minerały, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 72 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 30 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Sensible Africa
Ceny na Happy Dog Sensible Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Africa 0.3 kg | od 12 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Sensible Africa 1 kg | od 30 zł | 3 oferty | ||
Happy Dog Sensible Africa 4 kg | od 94 zł | 6 oferty | ||
Happy Dog Sensible Africa 12.5 kg | od 280 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 241 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, kukurydza, błonnik roślinny, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, pstrąg, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 332 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: ryby (10% łososia), wysłodki buraczane, białko i tłuszcz rybny, zboża, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium