Корм для собак Happy Dog Sensible Africa 1 кг
Фото 6 |
Happy Dog Sensible Africa 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Sensible Africa 1 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Sensible Africa, 1 kgHappy Dog Sensible Africa to bezzbożowa, mono białkowa karma na bazie mięsa strusia afrykańskiego i płatków ziemniaczanych Idealna dla psów alergików i z wra... EmpikПоскаржитись | 31 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Africa 1kgNasza karma dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Africa rozpieści Państwa czworonoga. Sucha karma dla psów bez glutenu i zboża z ekskluzywnymi źródłami białek doskonale nadaje się dla wszystkich wrażliwych i wybrednych psów. Wyjątkowo smaczna pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 30 zł |
Happy Dog Supreme Africa - 1 kg | 36 zł |
Happy Dog Supreme Africa 1kg | 35 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 57 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 88 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 493 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, лосось, кролик, ягня, жир, картопля, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: кролик, лосось, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 224 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: борошно, білок ягняти, олія, бурякова пульпа, риба, трави, клас: суперпреміум
від 117 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Sensible Africa
Ціни на Happy Dog Sensible Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Africa 0.3 кг | від 12 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Sensible Africa 1 кг | від 30 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Africa 4 кг | від 103 zł | 6 пропозицій | ||
Happy Dog Sensible Africa 12.5 кг | від 280 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 18 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибпродукти, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум