Корм для собак Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 2.5 кг
Закрити
Шапка
Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 2.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Fresh ze świeżym indykiem dla mało aktywnych psów - 1 worek 859560253Pełna karma bogata w świeże mięso dla nieaktywnych, dorosłych psów z nadwagą lub starszych
Świeży indyk z groszkiem, ryżem,... щеaronią, mniszka lekarskiego
Formuła superpremium dla dorosłych psów prowadzących siedzący tryb życia Amazon.plПоскаржитись | 73 zł |
Brit Fresh Turkey with Pea Light Fit & Slim 2.5 kg?wie?e mi?so z indyka z groszkiem, ry?em, aroni? i mniszkiem lekarskim. Dla psów doros?ych, nadwagowych i starszych. Karma dl... щеa psów holistyczna wykonana z 40% starannie przetworzonego ?wie?ego mi?sa. Kompletna karma dla psów. U?ywanie ?wie?ego mi?sa w przygotowaniu granulatu Brit Fresh pozwala nam wyeliminowa? jeden ze etapów przetwarzania i zachowa? sk?adniki od?ywcze wraz z naturalnym smakiem i aromatem mi?sa. Po??czyli?my staro?ytne ziarna jak gryka, proso i owies ze tradycyjnymi zio?ami, dyni?, cukini? oraz owocami tworz?c zdrowe menu na pewno przypadaj?ce do gustu wszystkim kochaj?cym psy o pysznym wysokiej jako?ci po?ywieniu. - Dla doros?ych fit & slim - Poprawiony smak oraz ?wie?y aromat zapewniaj?cy d?ugotrwa?? apetyczno?? - Zawiera staro?ytne ziarna oraz inne naturalne sk?adniki - groszek, ry? gryczany siemi? lniane aronia - Tradycyjne zio?a - tymianek rozmaryn nagietek mniszek lekarski pietruszka - Bez glutenu - bez soi - bez kukurydzy - bez barwników ani sztucznych aromatów chemicznych Proshop.plПоскаржитись | 77 zł |
Indyk BRIT Fresh Adult Fit&Slim Turkey with Pea, 2,5 kgFormuła super premium dla psów dorosłych o niskiej aktywności, psów z nadwagą, psów starszych. Skład: świeży indyk (40%), gro... щеszek (10%), suszony indyk (10%),... EmpikПоскаржитись | 44 zł |
BRIT Fresh turkey with pea light fit & slim 2,5 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów o niskiej aktywności, dla psów z nadwagą lub z wyraźną tendencją do tycia oraz... щеdla psów starszych.Holis Fera.plПоскаржитись | 43 zł |
BRIT FRESH ADULT FIT and SLIM turkey/pea | 55 zł |
Brit Fresh Dog Adult Light Turkey & Pea 2,5kg | 61 zł |
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, індик, бульйон, просо, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim
Ціни на Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 2.5 кг | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit&Slim 12 кг | від 153 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (65%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум