Корм для собак Brit Premium Adult M 15 кг
Brit Premium Adult M 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult M 15 кг
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych psów średnich ras kurczak BRIT PREMIUM BY NATUREKarma dla dorosłych psów średniej wielkości (10-25 kg).
Skład: kurczak 45% (odwodniony 25%, 20%), owies, pszenica, tłuszcz z... щеkurczaka (zakonserwowany z mieszanymi tokoferolami), kukurydza, suszone jabłka, olej z łososia (2%), hydrolizowana wątróbka drobiowa, drożdże piwne, kolagen, skórki skorupiaków (źródło glukozaminy, 210 mg/kg), pel (jeden chon) źródło droityny, 150 mg/kg), owoce i zioła (goździki, cytrusy, rozmaryn, żółty korzeń, 120 mg/kg), oligosacharydy mannu (120 mg/kg), frukto-oligosac Amazon.plПоскаржитись | 192 zł |
Sucha karma dla psów średnich ras BRIT Premium Adult M z kurczakiem 15 kgPełnoporcjowa karma z kurczakiem dla dorosłych psów średnich ras (10-25 kg). Wysoka zawartość kurczaka. Zdrowa skóra i lśniąc... щеa sierśćOlej z łososia jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, zapewnia lśniącą i zdrową sierść. Świetne trawieniePołącz Rozetka.plПоскаржитись | 139 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 15 kgBrit Premium Medium to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras średnich o wadze od 10kg do 25kg. Electro.plПоскаржитись | 127 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Kurczak 15 kgBrit Premium Medium to starannie skompletowana karma z kurczakiem dla dorosłych psów ras średnich o wadze od 10kg do 25kg.... Avans.plПоскаржитись | 127 zł |
Brit Brit Premium by Nature adult m medium chicken karma sucha dla psów 15 | 143 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% форель і рибні субпродукти, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: ягня, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 11 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо і субпродукти-95% (курятина 50%), рис 4.1%, злаки, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, курка, рубець, колаген, мінерали, масло, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult M
Ціни на Brit Premium Adult M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult M 1 кг | від 14 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Premium Adult M 3 кг | від 36 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Premium Adult M 8 кг | від 75 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Premium Adult M 15 кг | від 112 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 170 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, індичка, кукурудза, пшениця, жир, ячмінь, сорго, овес, жом, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 123 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, крупа, ячмінь, жир, сорго, жом буряка, соус, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 114 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 21%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 156 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум