Корм для кішок Brit Premium Kitten Chicken 8 kg
Фото 5 |
Brit Premium Kitten Chicken 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Kitten Chicken 8 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 8 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Formuła z kurczakiem dla kociąt (1–12 miesięcy), odpowiednia również dla kotek w okresie ciąży... щеlub laktacji. W zależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium. Electro.plПоскаржитись | 130 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 8 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Formuła z kurczakiem dla kociąt (1–12 miesięcy), odpowiednia również dla kotek w okresie ciąży... щеlub laktacji. W zależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium.... Avans.plПоскаржитись | 130 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 8 kg 100-171866Pełnoporcjowa karma dla kotów. Formuła z kurczakiem dla kociąt (1–12 miesięcy), odpowiednia również dla kotek w okresie ciąży... щеlub laktacji. W zależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 107 zł |
Brit Premium Cat Kitten 8kg | 131 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Kitten chicken 8 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla kociąt w wieku od 1 do 12 miesięcy. Odpowiednia jest również dla kotek w okresie ciąży lub lak... щеtacji. Receptura karmy została dopasowana do potrzeb kotów w bardzo intensywnych okresach życia - wzrostu i rozwoju oraz w czasie ciąży i laktacji. Konieczne jest wtedy dostarczenie organizmowi najlepszych składników odżywczych, dużej ilości białka i kalorii, przy jednoczesnym zbilansowaniu mikro- i makroelementów. Karma jest z dodatkiem oleju z łososia, czyli źródła nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wpływają one pozytywnie na układ nerwowy i krwionośny kotów, są konieczne dla zdrowej i pięknej sierści. Prebiotyki oraz Jukka dba o poprawne trawienie. Najważniejsze cechy:- Z kurczakiem i łososiem- Wysoki poziom białka i kaloryczność- Probiotyki dla wsparcia układu pokarmowego- Olej z łososia jest źródłem kwasów Omega- Zioła regulują trawienie- Bez konserwantów Skład:Dehydraty Fera.plПоскаржитись | 107 zł |
Brit Premium By Nature Cat Kitten Chicken 8KgBrit Premium By Nature Cat Kitten Chicken 8kg Brit Premium By Nature Cat - naturalny wybór dla Ciebie i Twojego kota.Brit Pre... щеmium By Nature dla kotów to karm... EmpikПоскаржитись | 126 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, субпродукти, дріжджі, мінеральні речовини
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, овес, пшениця, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 90 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 87% курка, 8% оленина, рис, бульйон, колаген, клас: преміум
Модификації Brit Premium Kitten Chicken
Ціни на Brit Premium Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Kitten Chicken 300 g | від 10 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 800 g | від 18 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 1.5 kg | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 8 kg | від 107 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 14 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, пшениця, кукурудза, олії, жир, економ
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум