Корм для кішок Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 1.5 kg
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 1.5 kg 0.3 кг1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 1.5 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FARMINA N&D OCEAN CAT COD, SHRIMP, PUMPKIN & CANTALOUPE MELON KITTSpecyfikacja Bez cukru Tak Rodzaj zwierzęcia Kot Bez soi Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Sma... щеk karmy Dynia Smak karmy Dorsz Smak karmy Krewetki Smak karmy Kantalupa Wiek zwierzęcia Kocięta Waga produktu 1,5 kg Rasa kota Każda rasa Bezglutenowe Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Forma dawkowania Stały Bez konserwantów Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Brak sztucznych barwników Tak Popiół surowy 8,5% Włókna surowe 1,8% Zawartość tłuszczu 20% Białko 44% Szerokość 200mm Długość 200mm Wysokość 60mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 122 zł |
Farmina FARMINA N&D OCEAN CAT COD, SHRIMP, PUMPKIN & CANTALOUPE MELON KITT | 98 zł |
Farmina N&D Ocean Cat Cod, Shrimp&Pumpkin - sucha karma dla kociąt - 1,5 kSkładdorsz (32%), dehydratyzowane białko z dorsza (30%), batat, olej z ryb (ze śledzia), dehydratyzowana krewetka (5%), suszo... щеna dynia (5%), dehydratyzowane białko ze śledzia, suszona marchew, mączka z lucerny, inulina z cykorii, fruktooligosach Akces-markt.plПоскаржитись | 95 zł |
FARMINA N&D Ocean Cat Kitten cod, shrimp, pumpkin & cantaloupe melPełnoporcjowa, sucha karma dla kociąt, ciężarnych i karmiących.
Kar Fera.plПоскаржитись | 174 zł |
Farmina N&D Cat Ocean Codfish Shrimp Pumpkin & Cantaloupe Melon Kitten - SSkład: dorsz (32%), dehydratyzowane białko z dorsza (30%), batat, olej z ryb (ze śledzia), dehydratyzowana krewetka (5%), sus... щеzona dynia (5%), dehydratyzowane EmpikПоскаржитись | 87 zł |
Kar Fera.plПоскаржитись | 87 zł |
Серія Farmina Ocean
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, філе тріски, оселедець, картопля, креветки, жир, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: філе тріски, оселедець, філе лосося, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось і тріска, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 336 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin
Ціни на Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 300 g | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 1.5 kg | від 87 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 96 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, овочі, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум