Корм для собак Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 7 кг
Фото 10 |
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 7 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D OCEAN DOG CODFISH SPELT OATS AND ORANGE ADULT MINI 7KG FARMINA-DOG-49 | 292 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Dorsz z orkiszem, owsem i pomarańczą 7 kgPełnoporcjowa karma dla Twojego pupila. Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod, Spelt, Oats & Orange 7 kg to pełnoporcjowa karma... щеdla dorosłych psów małych ras. Electro.plПоскаржитись | 169 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Dorsz z orkiszem, owsem i pomarańczą 7 kgPełnoporcjowa karma dla Twojego pupila. Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod, Spelt, Oats & Orange 7 kg to pełnoporcjowa karma... щеdla dorosłych psów małych ras.... Avans.plПоскаржитись | 169 zł |
Farmina Farmina N&D Ocean Mini Adult dorsz 7 kg - sucha karma dla psów dorFarmina N&D Ocean Mini Adult dorsz 7 kg - sucha karma dla psów dorosłych, małych ras 7 kg Max&mrau.plПоскаржитись | 169 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Dorsz z orkiszem, owsem i pomarańczą 7 kgPełnoporcjowa karma dla Twojego pupila. Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod, Spelt, Oats & Orange 7 kg to pełnoporcjowa karma... щеdla dorosłych psów małych ras.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 169 zł |
FARMINA N&D Ocean dog codfish, spelt, oats, orange Adult Mini 7 kg karPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras małych.Karma zawiera niewielką ilość zbóż takich jak: orkisz i owies (po 10... ще%). Głównym składnikiem karmy są ryby - świeży i suszony dorsz, a dodatki - warzywa i owoce - uzupełniają recepturę o potrzebne minerały. Inulina pomaga regulować mikroflorę jelit, drożdże mają wiele witamin i mikroelementów. Glukozamina i chondroityna wzmacniają kości i zwiększają elstyczność stawów. Korzeń kurkumy znany jest ze swoich właściwości oksydacyjnych, stosowany jest w profilaktyce antynowotworowe Fera.plПоскаржитись | 169 zł |
Серія Farmina Ocean
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, філе тріски, оселедець, картопля, креветки, жир, вітаміни, суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: філе тріски, оселедець, філе лосося, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось і тріска, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 336 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 458 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange
Ціни на Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 0.8 кг | від 51 zł | 2 пропозиції | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 2.5 кг | від 88 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Spelt/Orange 7 кг | від 169 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 144 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, для суглобів, в составе: м'ясо курки (20%), злаки, яйця, риба, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 25%, картоплю, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти, жито, овес, чорниця, вітаміни, спеціальні добавки, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: рис, комахи, дріжджі, олія, клітковина, білок, мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, індичка, кукурудза, рис, борошно, білок, висівки, мінерали, клас: суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня, злаки, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: білок птиці, борошно, ягняти білок, жир птиці, водорості, мідії, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, ячмінь, рис, овес, кукурудза, куряче борошно, курячий жир, клас: суперпреміум