Корм для собак Farmina Ocean Puppy Mini 0.8 кг
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Puppy Mini Cod/Pumkin 0.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Puppy Mini 0.8 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla szczeniąt Farmina n&d Ocean Dog Cod, Pumpkin & CanDoskonała receptura dorsz, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk. Sklad... щеdorsz (28%), dehydratyzowane białko z dorsza (27%), batat, olej z ryb (ze śledzia), dehydratyzowane białko ze śledzia, suszona dynia (5%), dehydratyzowana krewetka (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny), włókno grochu, suszona marchew, mączka z lucerny, inulina z cykorii, fruktooligosach Rozetka.plПоскаржитись | 44 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod Dorsz z dynią i melonem kantalupa 800Receptura dorsz, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk. Electro.plПоскаржитись | 50 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod Dorsz z dynią i melonem kantalupa 800Receptura dorsz, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk.... Avans.plПоскаржитись | 50 zł |
FARMINA N&D OCEAN DOG COD, PUMPKIN & CANTALOUPE MELON PUPPY MINI 8Specyfikacja Rodzaj zwierzęcia Pies Rodzaj opakowania Plastikowa torba Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak... щеszczególnych potrzeb Smak karmy Ryba Smak karmy Melon Smak karmy Dynia Smak karmy Dorsz Rasa psa Rasy małych psów Waga produktu 800 g Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wiek zwierzęcia Szczenięta Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Brak sztucznych barwników Tak Bez laktozy Tak Forma dawkowania Stały Bez soi Tak Bez cukru Brak danych Bezglutenowe Tak Bez konserwantów Tak Popiół surowy 8,5% Białko 35% Włókna surowe 1,9% Zawartość wilgoci 9% Zawartość tłuszczu 20% Szerokość 260mm Długość 70mm Wysokość 180mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Ocean Cod Dorsz z dynią i melonem kantalupa 800Receptura dorsz, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 50 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Farmina Ocean
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, філе тріски, оселедець, картопля, креветки, жир, вітаміни, суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: філе тріски, оселедець, філе лосося, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Puppy Mini
Ціни на Farmina Ocean Puppy Mini |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Puppy Mini 0.8 кг | від 44 zł | 8 пропозицій | ||
Farmina Ocean Puppy Mini 2.5 кг | від 120 zł | 10 пропозицій | ||
Farmina Ocean Puppy Mini 7 кг | від 223 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум