Корм для кішок Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 300 g
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 300 g 0.3 кг1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 300 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D OCEAN CAT COD SHRIMP PUMPKIN AND CANTALOUPE MELON KITTEN 300 GR PND003 | 28 zł |
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Dorsz, krewetka, dynia i melon 300 gReceptura dorsz, krewetka, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek. Electro.plПоскаржитись | 36 zł |
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Dorsz, krewetka, dynia i melon 300 gReceptura dorsz, krewetka, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek.... Avans.plПоскаржитись | 36 zł |
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Dorsz, krewetka, dynia i melon 300 g PND0Receptura dorsz, krewetka, dynia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 28 zł |
Farmina N&D Cat Kitten Codfish&Shrimp D 0,3kgFarmina N&D Kitten Shripm, Pumpkin, Melon 0,3kg
Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon Kitten Receptura dorsz, krewetka, dy... щеnia i melon kantalupa. Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek. Przeznaczenie Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek z dorszem z morza północnego, krewetką, dynią i melonem kantalupa, z dodatkiem funkcjonalnych warzyw i owoców, zawierająca wyciągi roślinne. Charakterystyka Naturalne bogactwo morza już dostępne w ulubionej karmie Twojego pupila. N&D Ocean to nowa linia Farminy ze źródłem białka pochodzącym wyłącznie z ryb i owoców Morza, zawierająca aż do 98% białka pochodzenia zwierzęcego. Farmina promuje System Żywienia Zwierząt Mięsożernych, używając wyłącznie najlepszych składników w tworzeniu karm bezzbożowych lub z obniżoną zawartością prazbóż. Farmina stale poszukuje najlepszych składników dla zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego skupiła się na bogactwie mórz, a w szczególności na owocach morza, które są bogate w kwasy Omega-3 oraz naturalne przeciwutleniac Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 37 zł |
FARMINA N&D Ocean Cat Kitten cod, shrimp, pumpkin & cantaloupe melPełnoporcjowa, sucha karma dla kociąt, ciężarnych i karmiących.Karm Fera.plПоскаржитись | 28 zł |
Серія Farmina Ocean
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, солодка картопля, гарбуз, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас і кальмар, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 458 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска і гарбуз, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 22 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель і лосось, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас, кальмар, креветки, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin
Ціни на Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 300 g | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Ocean Kitten Cod/Shrimp/Pumpkin 1.5 kg | від 87 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, пшениця, кукурудза, олії, жир, економ
від 40 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум