Корм для кішок Farmina Pumpkin Adult Duck 5 kg
Фото 10 |
Farmina Pumpkin Adult Duck 5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Adult Duck 5 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D PUMPKIN CAT DUCK 5 KG FARMINA-CAT-80 | 294 zł |
Farmina FARMINA N&D CAT PUMPKIN DUCK & CANTALOUPE MELON - Koty dorosłe, z | 242 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Cat duck & cantaloupe melon 5 kg karma dla kotPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów 96% białek pochodzenia zwierzęcego0% sztucznych konserwantów0% zbóżNajważniejs Fera.plПоскаржитись | 220 zł |
Farmina N&D Pumpkin feline DUCK, PUMPKIN AND CANTALOUPE MELON RECIPE ADULTSKŁAD Świeże mięso z kaczki (30%), suszone mięso z kaczki (28%), skrobia grochowa, tłuszcz z kurczaka, suszona dynia (5%), suszone całe jaja, świeże mięso ze... EmpikПоскаржитись | 211 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, диня, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепел, гарбуз, гранат, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Adult Duck
Ціни на Farmina Pumpkin Adult Duck |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Duck 300 g | від 25 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Pumpkin Adult Duck 1.5 kg | від 80 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Pumpkin Adult Duck 5 kg | від 211 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 222 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, м'ясо ягняти, злаки, печінка, протеїни, овочі, яйця, суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 6 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка та курка, картопля, горох, нут, сочевиця, добавки, вітаміни, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 7.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, рибне борошно, амарант, крохмаль, жир, криль, печінка, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти (індичка 14%), злаки (рис 14%), жири, суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 9 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 30% та птиці 14%, жир птиці, зерна граната 3%, картопля, суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, насіння, мінерали, дріжджі, суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, печінка, протеїни, риба, овочі, ягоди, суперпреміум