Корм для кішок Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate 1.5 kg
Закрити
Шапка
Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate 1.5 kg 1.5 кг5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate 1.5 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D Farmina Farmina N&D Pumpkin Adult Wachtel 1,5 kgMięsożerna natura naszych czworonożnych domowników od zawsze wyznaczała kierunek naszych badań naukowych nad najbardziej odpo... щеwiednim oraz zgodnym z ich naturalnym systemem żywienia. Koty w naturalnym środowisku jedząc dużą ilość mięsa nie potrzebują zbyt dużo węglowodanów. Wierni tej filozofii opracowaliśmy innowacyjną linię N&D Pumpkin, gamę karm bezzbożowych z wysoką zawartością najwyższej jakości składników, zawierającą 96% białka pochodzenia zwierzęcego, z dodatkiem dyni i warzyw o wyjątkowych właściwościach odżywczych. Dynia charakteryzuje się ona unikalnymi właściwościami żywieniowymi i wykazuje wiele korzystnych działań: • Posiada niski indeks glikemiczny • Jest źródłem beta-karotenu (witaminy A) i innych naturalnych antyoksydantów • Wspomaga układ odpornościowy • Zwalcza wolne rodniki • Wspomaga ochronę układu sercowo-naczyni Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 134 zł |
FARMINA N&D Cat Pumpkin Quail & Pomegranate 1.5 kg karma dla kotaSucha karma dla dorosłych kotów, bez zbóż i glutenu. Dodatek dyni wspiera zdrowie kota. Karma nie zawiera sztucznych dodatków... ще.
Skład
Świeże mięso z przepiórki (30%), suszone mięso z przepiórki (28%), skrobia grochowa, tłuszcz z kurczaka, suszona dynia (5%), suszone całe jaja, świeże mięso ze śledzia, suszone mięso ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), suszona marchew, suszona lucerna, inulina, fruktooligosach Fera.plПоскаржитись | 81 zł |
Farmina FARMINA N&D CAT PUMPKIN QUAIL & POMEGRANATE - Koty dorosłe, z prze | 110 zł |
Farmina N&D Pumpkin feline QUAIL, PUMPKIN AND POMEGRANATE RECIPE 1,5kgSKŁAD Świeże mięso z przepiórki (30%), suszone mięso z przepiórki (28%), skrobia grochowa, tłuszcz z kurczaka, suszona dynia... ще(5%), suszone całe jaja, świeże ... EmpikПоскаржитись | 106 zł |
FARMINA N&D Quail, Pumpkin & Pomegranate Recipe - sucha karma dla kota - 1 | 99 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепел, гарбуз, гранат, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 194 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепел, гарбуз, гранат, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кабан, гарбуз, яблуко, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо дикого кабана, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate
Ціни на Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate 1.5 kg | від 81 zł | 5 пропозицій | ||
Farmina Pumpkin Adult Quail/Pomegranate 5 kg | від 179 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 106 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 101 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленіна, курка, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, рибне борошно, амарант, крохмаль, жир, криль, печінка, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, суперпреміум
від 92 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: птиця, суперпреміум