Корм для кішок Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 5 kg
Фото 18 |
Закрити
Шапка
Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 5 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D PUMPKIN CAT NEUTERED QUAIL 5 KG PND0500036 | 307 zł |
Farmina N&D Neutered Adult, przepiórka z dynią i granatem - 5 kgTwój kot uwielbia ucztować, ale po sterylizacji lub kastracji musi nieco pilnować swojej szczupłej sylwetki? Wtedy dobrze jes... щеt wybrać zbilansowaną karmę. Farmina N D Neutered Adult została opracowana specjalnie dla wysterylizowany Zooplus.plПоскаржитись | 186 zł |
N&D Farmina Farmina N&D Pumpkin Adult dla kotów wykastrowanych 5 kgReceptura karmy oparta została na naturalnych potrzebach żywieniowych naszych czworonożnych domowników. Koty w naturalnym śr... щеodowisku, jedząc dużą ilość mięsa, nie potrzebują dużej ilości węglowodanów. Wierna tej filozofii, Farmna opracowała innowacyjną linię N&D Pumpkin - gamę karm bezzb Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 316 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Cat neutered quail & pomegranate 5 kgSucha karma dla dorosłych kotów po sterylizacji i kastracji, bez zbóż i glutenu. Dodate Fera.plПоскаржитись | 185 zł |
Farmina N&D Neutered Adult, przepiórka z dynią i granatem - 2 x 5 kgTwój kot uwielbia ucztować, ale po sterylizacji lub kastracji musi nieco pilnować swojej szczupłej sylwetki? Wtedy dobrze jes... щеt wybrać zbilansowaną karmę. Farmina N D Neutered Adult została opracowana specjalnie dla wysterylizowany Zooplus.plПоскаржитись | 365 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепел, гарбуз, гранат, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кабан, гарбуз, яблуко, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо дикого кабана, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail
Ціни на Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 300 g | від 25 zł | 7 пропозицій | ||
Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 1.5 kg | від 81 zł | 5 пропозицій | ||
Farmina Pumpkin Adult Neutered Quail 5 kg | від 185 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 182 zł
сухий корм, 2.8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка (17%), сухий білок птиці, рис, кукурудзяний глютен, суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, кукурудза, лосось, суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: білок птиці 31%, рис 22%, м'ясо птиці 15%, м'якоть буряка 3%, суперпреміум
від 213 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, овочі, протеїни, печінка, ягоди, суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: лосось, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 12 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: безкісткове м'ясо яловичини 14 %, дегідратований протеїн індички, суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 257 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 247 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: протеїн індички 25%, м'ясо індички 5%, злаки, трави, ягоди, олія, жир, суперпреміум