Корм для собак Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina - NdGrainfree Dynia - Kurczak - MeloGrano kg 38-M-M FAR044-2 | 766 zł |
Farmina N&D Grain Free Adult Medium & Maxi, kurczak z dynią i granatem - 1Farmina N D Grain Free Medium/Maxi Adult, kurczak, dynia i owoc granatu to pożywienie wzorowane na naturze, które odpowiada w... щеymaganiom dietetycznym ras średniej wielkości i dużych dorosłych psów. Receptura powstała we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Neapolitańskieg Zooplus.plПоскаржитись | 240 zł |
Farmina Farmina N&D GF Pumpkin Chicken Pomegranate Adult Medium Maxi 12 kgFarmina N&D GF Pumpkin Chicken Pomegranate Adult Medium Maxi 12 kg - sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych Kurczak 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 240 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Chicken & Pomegranate Adult Medium & MaxiKompletna, bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Karma zawierająca kurczaka z wolnego wybiegu i granaty,... щеdynię, warzywa funkcjonalne, owoce i ekstrakty roślinne.Mięsoż Fera.plПоскаржитись | 240 zł |
Farmina N&D Grain Free Adult Medium & Maxi, kurczak z dynią i granatem - 2Farmina N D Grain Free Medium/Maxi Adult, kurczak, dynia i owoc granatu to pożywienie wzorowane na naturze, które odpowiada w... щеymaganiom dietetycznym ras średniej wielkości i dużych dorosłych psów. Receptura powstała we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Neapolitańskieg Zooplus.plПоскаржитись | 473 zł |
Dwupak Farmina - N&D Grain Free Medium/Maxi Adult, kurczak, dynia i owoc gFarmina to doskonały wybór dla wszystkich psów: dostępne linie karm to niskozbożowa N D Low Grain oraz bezzbożowa Grain Free... ще- z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego kota! Wszystkie produkty produkowane są w oparciu o wiedzę naukową. Kup teraz karmę Farmina w dwupaku! Pakiet mieszany zawiera warianty: N D Ancestral Grain Adult Medium Maxi, jagnięcina i czarna jagoda N D Ancestral Grain Adult Medium Maxi, kurczak i owoc granatu Uwaga! Oferta dotyczy jedynie produktu o numerze 777030. Więcej informacji o poszczególnych produktach znajdziesz, klikając w poniższe linki: Karma dla psa Farmina Zooplus.plПоскаржитись | 473 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Chicken & Pomegranate Adult Medium & MaxiKompletna, bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Karma zawierająca kurczaka z wolnego wybiegu i granaty,... щеdynię, warzywa funkcjonalne, owoce i ekstrakty roślinne.Mięsoż Fera.plПоскаржитись | 480 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, жир, гарбуз, яйця, оселедець, жир, волокна гороху, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, диня, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate
Ціни на Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 кг | від 104 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг | від 240 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 278 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 329 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 269 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: скумбрія 35%, буйвол 18%, горох, картопля, квасоля, фрукти, жир, клас: суперпреміум