Корм для собак Farmina Vet Life Canned Struvite 300 g 1 шт
Farmina Vet Life Canned Struvite 300 g |
|
Повнораціонний дієтичний вологий корм для собак для лікування і профілактики рецидивів струвитного уролітіазу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Canned Struvite 300 g 1 шт
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina Vet Life Struvite Dog 300gFarmina Vet Life Struvite Przeznaczenie: Rozpuszczenie kamieni struwitowych • Redukcja nawrotów kamicy struwitowej Farmina Ve... щеt Life Struvite to pełnoporcjowa.. EmpikПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Diet Dog Struvite Kurczak 300 gFarmina Vet Life Struvite to kompletna dieta dla psów dorosłych opracowana w celu rozpuszczania kamieni struwitowych oraz red... щеukcji nawrotów kamicy struvitowej. Electro.plПоскаржитись | 15 zł |
Farmina Vet Life - Struvite - 300g puszka dla psa FAR8Farmina Vet Life - Struvite - mokra karma dla psa z kamieniami struwitowymi Karmy marki Farmina mają już ponad 40letnią trady... щеcje, która przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu psu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - Struvite , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 16 zł |
Karma mokra dla psa Farmina Vet Life Struvite 300 g PVT300006JohnDog.pl Поскаржитись | 14 zł |
Farmina Vet Life Struvite Canine - mokra karma dla psa - 300 gAkces-markt.pl Поскаржитись | 18 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, овес, волокна гороху, риба, рис, жир, олія, яйця, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, картопля, риба, куряча печінка, жир, кіноа, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 315 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: свинина, картопля, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кориця, овес, буряк, глютен, яйця, жир, риба, олія, г. білків, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (20% яловичина, курка), овочі, олії, жири, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, рис, олія, риба, висівки, хлорид натрію, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: похідні м'ясні та рослинні, яйця, олії, злаки, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, пшениця, риба та рибні продукти, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свинина, яловичина, картопля, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум