Корм для собак Farmina Vet Life Obesity 12 кг
Farmina Vet Life Obesity 12 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Obesity 12 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA Vet Life Obesity 12 kgKarma dla psa FARMINA Vet Life Obesity 12 kg to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona z myślą o zmniej... щеszeniu nadmiernej masy ciała oraz kontrolowaniu podaży glukozy (cukrzyca). Electro.plПоскаржитись | 315 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Obesity 12 kgKarma dla psa FARMINA Vet Life Obesity 12 kg to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów stworzona z myślą o zmniej... щеszeniu nadmiernej masy ciała oraz kontrolowaniu podaży glukozy (cukrzyca).... Avans.plПоскаржитись | 315 zł |
Farmina Farmina Vet Life OBESITY Dog 12kg - sucha karma dla psów z nadwagąFarmina Vet Life OBESITY Dog 12kg - sucha karma dla psów z nadwagą, cukrzycą 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 295 zł |
Farmina Vet Life Dog Obesity - 2 x 12 kgPsy z otyłością lub cukrzycą potrzebują odpowiednio zbilansowanego pożywienia, które zaspokoi ich szczególne potrzeby: dietet... щеyczna sucha karma Farmina Vet Life Dog Obesity zawiera wartościowe i wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 590 zł |
VetLife Farmina Obesity 12 kgFarmina Vet Life Obesity zmniejsza ilość kalorii spożywanych przez psa, aby zmniejszyć wagę ciała. Wysokie poziomy błonnika p... щеowodują uczucie sytości i zmniejszają apetyt. Niska zawartość i jakość skrobii i cukru sprawiają, że ten produkt jest odpowiedni dla zwierząt z cukrzycą. L-karnityna i białka o wysokiej wartości zapobiegają rozkładowi masy mięśniowej podczas redukcji wagi. Przed użyciem zaleca się konsultację z weterynarzem. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 295 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, картопля, риба, куряча печінка, жир, кіноа, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, печінка, риба, кіноа, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Obesity
Ціни на Farmina Vet Life Obesity |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Obesity 2 кг | від 88 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Obesity 12 кг | від 295 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум