Корм для собак Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 kg 2 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VET LIFE NATURAL DIET DOG GASTRO-INTESTINAL 12 KG 24402543 | 344 zł |
Karma dla psa FARMINA Vet Life Gastrointestinal 12 kgFarmina Vet Life Gastrointestina Electro.plПоскаржитись | 315 zł |
Karma dla psów FARMINA Vet Life Dog Gastrointestinal, 12 kgFarmina Vet Life Gastrointestina EmpikПоскаржитись | 321 zł |
Farmina Vet Life Dog Gastro-Intestinal - 2 x 12 kgFarmina Vet Life Dog Gastro-Intestin Zooplus.plПоскаржитись | 595 zł |
VetLife Farmina Gastrointestinal 12 kgFarmina Vet Life Gastrointestina Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 295 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кориця, овес, буряк, глютен, яйця, жир, риба, олія, г. білків, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, рис, жир, яйця, овес, буряк, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 346 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 339 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 314 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, овес, волокна гороху, риба, рис, жир, олія, яйця, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
Модификації Farmina Vet Life Gastrointestinal
Ціни на Farmina Vet Life Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Gastrointestinal 2 кг | від 90 zł | 12 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Gastrointestinal 12 кг | від 295 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 351 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум